Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kamera cofania


Gość Bauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim witam wszystkich!

 

mam pytanko dotyczace kamery cofania w Murano, a mianowicie czy kamera sama w sobie posiada te "kreski" okreslajace szerokosc auta wyswietlane na monitorze, czy oprogramowanie po przejsciu na AV kamery wrzuca kreski na monitor??? szerokosc idzie regulowac czy jest na stale przypisana? i ewentualnie gdzie mozna kupic taka kamere oczywiscie poza ASO i jakie sa jej koszty?

 

 

P.S. MOD lub Admin za szybko sie pospieszyliscie z usuwaniem jak znalazlem lepszy dzial to z tamtego sam usunalem no ale trudno udalo sie skopiowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DJSzmer

nie uzywaj kamer ani czujnikow :) przesiadziesz sie do auta bez tego udogodnienia i skasujesz komus i sobie autko :)

 

ale nie powaga, oryginalne tylko w serwisie

uniwersalne w motoryzacyjnym i internecie

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do innego....

a wiecie moze chociaz jaki kat widoku ma taka kamera?? bo ja znalazlem jedynie 90 i 120 stopni na allegro i nie wiem czy sa lepsze czy smialo mozna brac 90stopni. w zupelnosci wystarczy mi taka kamera jak w Murano tylko nigdzie nie moge sie dowiedziec jaki ma stopien.... a moze polecicie mi jakis serwis co da rade odpowiedziec na tak trudne pytanie??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze pare juz obdzwonilem i nie maja pojecia.

myslalem ze macie moze jakis ranking ASO albo w jakis salonach konkretnych ludzi do ktorych mozna w kazdej sprawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda primera p12 ma kamerke cofania i wyswietlacz(moja kobieta ma podstawową wersje tylko ze dci).Jak sie nie myle to w primerakach około 2005r wprowadzili kolorowy wyswietlacz.Niestety u mojej kobiety w pirmerce jest jeszcze ten stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każda p12 miała kamere cofania - te najsłabsze wersje mają monochromatyczny (bursztynowy) wyświetlacz jak od kalkulatora a nie monito LCD i nie mają kamery cofania - bodajrze jest tak w wersji Visia benzyna 1.6 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącze się do tego tematu z pytaniem czy dam redę podłączyć kamerkę cofania do Tino ? Jak wchodzę w testy serwisowe komputera to jest opcja kamery tylko pisze, ze nie jest podłączona. Kamerkę można kupić na allegro za nie duże pieniądze, tylko czy ktoś wie czy będzie to działać a jeżeli tak to gdzie znajdę wyprowadzenie na tą kamerkę aby ją podłączyć?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...