Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] ile ma standardowe P10 2.0 od 0-100 km/h?


Gość Wiedziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elcoruso

P10 SR20De 125KM (z katalizatorem) ma katalogowo chyba 9,6, Vmax=200. Tak wyczytałem ze starych katalogów, chociaż tam piszą moc 115KM. (tyle co jednopunkt).

 

7,45 mierzone czym? Katalogowo seryjan GT ma 8,4s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7,45 sek. i sie zastanawiam jak daleko jestem od zwyklego P10 2.0

 

moja Amica 2.0 - pomyka do 100 w 6,5 sek... tylko swistak musi zawijać sreberka w kufrze... :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR20De w budzie P10 (serja 132Km z katem dane z hamowni) kręcą na G-techu PRO niskie 9tki.

 

SR20DE w P10 GT kręcą bardzo niskie 8ki.

 

w budzie P11 GT zdrowy SR20DE (średnio 140KM shamowane) kręcą czasy 8,3-8,5s.

 

Dane z dwoma osobami na pokładzie tzn. Ja i kierwoca :)

 

http://rapidshare.de/files/21711923/Sami_p...ojeniu.wmv.html

Powyzej masz przejazd Samiego (Sunny GTI Anonse)

W dwie osoby onboard + caly bagaznik gratów.

licznikowo 6,5 do setki, a G-tech w jedną osobe pokazuje ok. 5,5 sek do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwww to ja nie chce nic mówić ale moja złota strzała pociska do setki w 15 sek, brat mnie rypnął thalią 1.4 litra 75 kucy, masakra Panowie mówię wam!!! :x siara się ścigać ze stuningowanym czinkłeczento bo pewno też by mnie skilował na skrzyżowaniu!!! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowo seryjan GT ma 8,4s.

 

i Katalogowo ma 155km :]

 

mierzone stoperem w komórce Nokia 6610i z simlockiem i w niebieskiej obudowie.

 

patrzac na predkosciomierz ?? :D:D:D zycze szczescia ;] bo moja almera tak to 100 w 9,5 osiaga ;]

a wedlug kompa ynia gdzie predkosc wmiare dokladna to 100 osiaga w 11,4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso

7,45 myśłe ze na G-Techu spokojnie by wyciagneła, ale G-Tech to mierzy 0-96km/h a nie do setki. Zresztą wg niego to ja po niewielkich modach Almerą 1.8 robiłem 8,5s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara się ścigać ze stuningowanym czinkłeczento bo pewno też by mnie skilował na skrzyżowaniu!!!

Niestuningowane CC robi na G-techu ok 12 do 60mil więc do setki coś pod 13sek moze być, mowa o 1,1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestuningowane CC robi na G-techu ok 12 do 60mil więc do setki coś pod 13sek moze być, mowa o 1,1 :D

 

Się zgadza...czinkłeczento to blaszak który mało waży więc silniczek 1.1 może ostudzić zapał niejednego golfiarzo - kadeciarza jak i innych cięższych aczkolwiek mocniejszych autek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowo seryjan GT ma 8,4s.

 

i Katalogowo ma 155km :]

 

mierzone stoperem w komórce Nokia 6610i z simlockiem i w niebieskiej obudowie.

 

patrzac na predkosciomierz ?? :D:D:D zycze szczescia ;] bo moja almera tak to 100 w 9,5 osiaga ;]

a wedlug kompa ynia gdzie predkosc wmiare dokladna to 100 osiaga w 11,4s

 

To u mnie chyba mówi prawdę, bo jak do 100 dochodzi to mi się odechciewa liczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość ercikbercik

witam moja seria p10 115 km do setki rozpedza sie w troche ponad 10 sekund ale nic nie jest robione. Zastanawiam sie co sie stanie jak sie zaslepi egr i przyspieszy zapłon. Oile szybciej bedzie przyspieszac. Moja wykreca 135 konne fury.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoja p10 2.0 monowtrysk na lpg objezdzałem calibry 2.0 bez problemu. nie wiem ile mialy kucy. raz scigalem sie z bratem (passat b5 1.8T w tiptronicu) i został swoja padaczka.... BMW e36 320i na vanosie 150 KM tez została.... Zaznaczam ze za kierownicami passata i bmw nie siedzieli leszcze... a w primerce jedyny mod to brak katalizatora....

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8T w Tiptronicu ok. 11 do setki ma więc elegancko jak dałeś mu radę, zajerzdzona i zagazowana e36 320 myślę że to terz nie najlepszy rywal a o Calibrach juz nie wspomnę... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e36 mojego brata stan igla bez gazu, ... o calibrach mam podobne zdanie jak Ty:) i naprawde miło było "rodzinnym" autem przytrzec nosy "sportowcom". Niestety te czasy minely i mam nadzieje ze wkrótce bedą lepsze ... moze w p10 gt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuce swoje dwa grosze. Tak jak na dole widac 7,61 s jest to mój wynik mierzony g-techem pro. Jest to najlepszy przejazd z moich mierzonych a po usrednieniu wychodzi mi 7,9-8,0 s. Mnie ten wynik bardzo pozytywnie zaskoczył tym bardziej ze z modów to tylko brak katalizatora moge wymienic jednak podchodzę do niego z lekkim niedowierzaniem czytając ile wyciagaja dłubane Nismo. Moc mam zmierzona na hamowni w Lubelskim Techmax ze trzy tyg. temu nic rewelacyjnego bo na kołach 123 KM ale według Coobcia (który może cos na ten temat chyba powiedziec) około 10% zaniza ta hamownia czyli powiedzmy 135 KM. Z drugiej strony po zabawach na torze kartingowym (byłem trzeci) no i kilku próbach "na mieście" niezle mi ta Primka pomyka jak na serię nie :?: :?: :?: (tu przywołuje do wypowiedzi akarczmę :lol: no i Coobcio tez co nieco widział, nie chcę zeby wyszło ze sie chwale :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestuningowane CC robi na G-techu ok 12 do 60mil więc do setki coś pod 13sek moze być, mowa o 1,1 :D

 

Się zgadza...czinkłeczento to blaszak który mało waży więc silniczek 1.1 może ostudzić zapał niejednego golfiarzo - kadeciarza jak i innych cięższych aczkolwiek mocniejszych autek :)

 

hehe,

 

moja żona uwielbia objezdzać mikra takie autka a w szczególności ople i vw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestuningowane CC robi na G-techu ok 12 do 60mil więc do setki coś pod 13sek moze być, mowa o 1,1 :D

 

Się zgadza...czinkłeczento to blaszak który mało waży więc silniczek 1.1 może ostudzić zapał niejednego golfiarzo - kadeciarza jak i innych cięższych aczkolwiek mocniejszych autek :)

z tymi Kadeciarzami to przesadziles... jezdziles kiedys jakims? wyprzedzic to mozesz , ale zagazowanego 1.3, . a sprobuj stanac z 1.8 albo 2.0 to zobaczysz jakie ladne tylne swiatla maja Kadetty. Ta micra vs Kadett to tez chyba jakis dżołk.

http://baldwwy.wrzuta.pl/film/oYAxEV0CIS/kadett_vs_porsche

Kadett 1.8 do setki przyspiesza w ok 9s, a Kadett 2.0 16V ponizej 8... wiec lepiej uwazajcie z tymi waszymi Primerami 1.6,m anawet i 2.0 GT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ścigam się od kiedy połknął mnie golf, jakaś mocna wersja nie znam się na tym sprzęcie. Chłopak tak się rozpędził, że mniej więcej 800m dalej mało nie spowodował wypadku, pisk, swad spalonej gumy i takie tam. :> Wydaje mi się że pimera ma około 10 sekund do 100 i modyfikacje o których tu piszecie nie zmienią tego czasu na tyle zauważalnie. Jeśli ktoś wierzy w te wyniki to tylko pogratulować. Tak w ogóle stary temat!

 

z tymi Kadeciarzami to przesadziles... jezdziles kiedys jakims? wyprzedzic to mozesz , ale zagazowanego 1.3, . a sprobuj stanac z 1.8 albo 2.0 to zobaczysz jakie ladne tylne swiatla maja Kadetty. Ta micra vs Kadett to tez chyba jakis dżołk.

http://baldwwy.wrzuta.pl/film/oYAxEV0CIS/kadett_vs_porsche

Kadett 1.8 do setki przyspiesza w ok 9s, a Kadett 2.0 16V ponizej 8... wiec lepiej uwazajcie z tymi waszymi Primerami 1.6,m anawet i 2.0 GT :D

 

Wiekszosc kadetow i golfow to slabe wersje, ale chlopcy wyskakuja ze swiatel jakby mieli niewiadomo co pod maska, ale zdarzaja sie rowniez rodzonki, wtedy mozna sie troche rozczarowac. Kadety jeszcze sa na drogach? Nie widzialem z 4 lata zadnego! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwww to ja nie chce nic mówić ale moja złota strzała pociska do setki w 15 sek, brat mnie rypnął thalią 1.4 litra 75 kucy, masakra Panowie mówię wam!!! :x siara się ścigać ze stuningowanym czinkłeczento bo pewno też by mnie skilował na skrzyżowaniu!!! :x

 

To cos slabo te 15 sek ... u mnie na g-pro wyszlo 11,6 ... a moze w tym roku na zlocie to poprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoja p10 2.0 monowtrysk na lpg objezdzałem calibry 2.0 bez problemu. nie wiem ile mialy kucy. raz scigalem sie z bratem (passat b5 1.8T w tiptronicu) i został swoja padaczka.... BMW e36 320i na vanosie 150 KM tez została.... Zaznaczam ze za kierownicami passata i bmw nie siedzieli leszcze... a w primerce jedyny mod to brak katalizatora....

Pozdrawiam...

 

wez mnie nie zalamuj z ta beema z kumplem pare ustawek i dostaje baty, shamowane ma 141KM ja 150KM i sobie nie radze :/ dlatego czas to zmienic niebawem :diabel2:

 

 

 

 

moze to przez opony jakies padaki :zly:

zaloze letnie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
Witam. Swoja p10 2.0 monowtrysk ... a w primerce jedyny mod to brak katalizatora....

Pozdrawiam...

znaczący mod, bo katalogowa Primera z tłumikiem przelotowym zamiast kata miała 122KM. Biorąc pod uwagę niską masę + sprawny kierowca, to można pośmigać.

 

Moja P10 SR20Di ma jakieś 11s/100 na prymitywnym LPG z mixerem. Moc na gazie pewnie ze 100KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...