Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Śruby zabezpieczające - antykradzieżowe


Gość Snafu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem happy bo dziś zakładam do mojej micruni aluski :mrgreen:

tylko mam taki mały dylemat jak je zabezpieczyc przed kradzieżą

wiadomo że można kupić specjalne szpilki i klucz do ich odkręcania a co można zrobić jeśli felgi przykręca się zwykłymi nakrętkami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blue Frog

Możesz kupić komplet 4 śrub zabezpieczających wraz ze specjalnym kluczem (właściwie jest to nasadka na klucz, bez której ich nie odkrecisz). Wtedy zwykłą śrubę zastępujesz właśnie jedną z tych specjalnych :)

Koszt tego jest niewielki. W salonie kosztuje ok 130 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

ja mam tylko że w Astrze zabezpieczone tak że 3 sróby takie same a jedna inna :) wiec jak przyjdzie z jednym kluczem to nie ukradnie :) A Blue Frong nie wiem czy o tym samym myślimy bo jest jeszcze zabezpieczenie Śróba z zamkniem w środku do którego jest kluczyk normalny jak do kłutki :) też to widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nakretki firmy krolak, dobra jakosc, certyfikat i nie masz problemow jak zgubisz nasadke (chyba ze nie spiszesz jej numeru :D), kosztowaly mnie 70pln.

co do ich odkrecalnosci to niepowiedzialbym zeby mlotek zalatwil sprawe... spojz na fotki mojego autka i powiesz mi jak tam mlodkiem podejdziesz :D chyba ze przecinak ale wtedy rozwalisz i srube i felge ;]

jasne ze profesjonalisty nie zatrzymaja bo sobie wezmie caly samochod:D ale drobnego cwaniaczka odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość po_co_mi_nick

ale czy ten drobny cwaniaczek się nie WK**WI że nie umiał buchnąć fel i w zamian za to porysuje ci lakier, albo przedziurawi opony?? Kuzyn miał zabezpieczone, wszystko gites, ale raz miał załą felgę podrapaną, a raz na masce wyryte **** CI W **** i też było widać próby kradzieży. Co do profesjonalisty to się zgadzam, bierze całe auto a później sie umie bawić.

Wg mnie najlepszy jest garaż, ale nie można zapomnieć o zamknięciu go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten drobny cwaniaczek się nie WK**WI że nie umiał buchnąć fel i w zamian za to porysuje ci lakier, albo przedziurawi opony?? Kuzyn miał zabezpieczone, wszystko gites, ale raz miał załą felgę podrapaną, a raz na masce wyryte **** CI W **** i też było widać próby kradzieży. Co do profesjonalisty to się zgadzam, bierze całe auto a później sie umie bawić.

Wg mnie najlepszy jest garaż, ale nie można zapomnieć o zamknięciu go ;)

 

hm.... u mnei na osiedlu dwa samochody zginely z garazy ;]

zlodziej ucial ucho od klodki, pozniej ucial tez przy bramie wyjazdowej i tyle...

kiedys spyszalem jak gosciu mial garaz pod domem i mu wyprowadzili w nocy samochod ( podniesli drzwi lewarkiem, byla burza to nei slyszal) wiec najlepiej nie miec samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić fiata 126p :) i mieć spokój nikt sie nie czepi. Jeździ? tak :) co wiecej potrzeba :) Nawet możliwosć na gaz przerobienia :D

 

nikt sie nie czepi ??:> chyba nie wiesz co mowisz... fiaciory tez gina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh fakt fiaciory gina sam sie o tym przekonalem...

 

a co do zabezpieczen znajomy w bmw ma dobry alarm z zyroskopem... reaguje na przechyly auta czyli zalacza sie kiedy np auto chca wciagnac na lawete...aaaaalbo kiedy podnosza auto jak kola chca odkrecac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...