Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co to moze być pomocy!!!!!!!!


Gość siano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co to może być gdy skręcam w lewno i dodaje gazu słyszę takie stukotanie klekot nieiwem jak ten dzwięk wiecie co to mozę być proszę o odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub ??? lub jesli skrecasz oporowo w lewo to moze byc pompa wspomagania

ale jesli to takie strzelanie to pewnie przegub

 

a ile kosztuje do nas przegub (nissan almera n-15 96r) i czy narazi enei katujac auta można z tym jeżdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub ??? lub jesli skrecasz oporowo w lewo to moze byc pompa wspomagania

ale jesli to takie strzelanie to pewnie przegub

 

a ile kosztuje do nas przegub (nissan almera n-15 96r) i czy narazi enei katujac auta można z tym jeżdzić

 

ile kosztuje nie wiem :) co do jazdy to mozna ale ostroznie i nie katuj, ale wymieniaj jak najszybciej bo jak poleci to moze byc kiepsko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub na 100% ale jak tylko na skręconych kołach słychać to możesz jeszcze jeździć ale delikatnie bez zrywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co czekać aż się urwie, tylko wymieniać i sprawdzić osłonę na drugim przegubie, jeśli popękane ten drugi też może w najbliższej przyszłości dać znać o sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub na 100 %, mam to samo, jeździć trzeba ostrożnie, do mojego nowy w JC firmy NKN kosztuje jakieś 300 pln, jak jesteś z Wawy to daj znać na pw, jakoś taniej sie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

Tak to jest jak się pali lgume na skręconych kołach, mi na szczęście tylko osłonki poszły na przegubach. Przetrzucić treba napęd na tył, i wtedy można szaleć do łysej opony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość dominik86st

siano, wymieniłeś wiesz co i jak?

Bo ja mam coś bardzo podobnego. Skręcone koła i ruszanie (z jedynki) stuka dosyć głosno... albo jak parkuję to wręcz skrzypi.

I jeszcze takie pytanie mam, nie znam się na tym co w podwoziu zupełnie, ten przegub to jest wewnętrzny czy zewnętrzny? Bo w necie znajdywałem takie i takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...