Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Coś mi dzwoni w podwoziu


Gość maglev

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu coś mi dzwoni w podwoziu, byłem ostatnio na kanale i tarmosiłem wszystkimi elementami, mając nadzieje że jakaś osłona, obejma czy jakieś śruby są nie podokręcane ale nic nie znalazłem, łączniki stabilizatora mimo ze wyrypane nie mają luzu, poza tym miałem przegląd 30 maja, zawieszenie ok, przy odpalonym silniku problemu niet, dopiero jak jadę, co to moze być? tłumik, katalizator rury, wszystko się trzyma jak należy :(::

Od razu mówię że nie jest to dźwięk od łańcucha rozrządu bo ten mi w inny sposób dzwoni i to w permanentny sposób! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem z wydechem to zapomniałem dokręcić śruby przy katalizatorze (chyba jakaś masa od niego idzie na podwozie albo cuś na takiej plecionej metalowej taśmie) i po jakimś czasie coś zaczęło dzwonić, to było mocowanie tej metalowej taśmy do katalizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też u siebie problem z brzęczeniem z podwozia.

U mnie to była sprężynka od lewarka skrzyni biegów która pękła i stukała o osłonę tłumika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość B_E_R_E_K

u mnie tez dzwoni od pewnego czasu i oberwal sie tlumik koncwy w srodku. wczesniej tez mi bardzo dzwonilo wiec wymienilem laczniki stabilizatorow 20zl sztuka i gumy drazka stabilizacyjnego 9zl sztuka. maglev, Tobie moze jeszcze dzownic porcelanka z katalizatora Kawalek sie oderwal i siedzi sobie w ostatnim tlumiku i halasuje. u mnie gosciu u ktorego robilem tlumik mi tak mowil wiec go uswiadomilem ze juz kata dawno wywalilem... cena nowego tlumika koncowego do p10 to jakies 170zl. jeszcze dodam ze moga tez halasowac drazki wzdluzne ktorych nigdzie nie moglem dokupic wiec kupilem uzywane w bardzo dobrym stanie za 40 zl sztuka. jedz najlepiej na szrpaki i wszystko Ci wykaże a 20 zl nie majatek... a pzry okazji caly tyl sprawdzisz i dowiesz sie w jakim jest stanie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez dzwoni od pewnego czasu i oberwal sie tlumik koncwy w srodku. wczesniej tez mi bardzo dzwonilo wiec wymienilem laczniki stabilizatorow 20zl sztuka i gumy drazka stabilizacyjnego 9zl sztuka.
gdzie mozna dostac tak tanio? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...