Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprzęgło


LeXaN

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj mi cos strzeliło pod maską i jakoś sprzęgło dziwnie chodzi, jutro bede wyciągać skrzynie to obadam co sie rypło ale znajomy stawia że rozje... tarcze sprzęgłową którą notabene wimieniłem ok 30kkm temu (JC :| )jak naprawiałem skrzynie. Jutro sie okarze co jest ale jeśli bede wymieniać docisk, tarcze i łożysko to niestety ale moje fundusze si tak skurczą że nie bedzie mnie na zlocie w Borkach :cry:

do ok 250zl moge mieć takie zestawy docisk-tarcza-łożysko

docisk - DAIKIN, tarcza - NKK, lozysko - KOYO 270zł

LUK 230zł

Valeo 255zł

co byście polecili gdybym naprawde to musiał wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo nie polecam ponieważ bywają często regenerowane.

Do JC straciłem zaufanie kiedy do sklepu przysłali wachacz do mojej Micry- istna tandata nawet osłony gumowe sworzni były porwane! i to w nowym wachaczu.

Ostatnio wymieniałem sprzęgło na LUK bo takie oryginalnie wcześniej było - w stosunku jakość-cena to dobry zakup.

Najlepsze SACHS na ale drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jednak pękł docisk- kupuje nowy komplet ale u mnie w sklepie za 295 LUK, jakoś boje sie że te z allegro bedzie coś nie tak to potem problem z reklamacją bedzie wiec dołoże 60zl a kupie na miejscu + robocizna kolo 100zl

wniosek

 

raczej na 80% nie bedzie mnie na zlocie w Borkach bo pieniążki na wyjad poszły sie j.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...