Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CZY TE TYPY TAK MAJĄ


Gość Greg15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan Primera P10 2.0 instalacja sekwencyjna ,po załorzeniu ok pierwszy przegląd gwarancyjny(2000 kilometrów). Regulacja za bogata nieszanka gazu ,i klapa nie to auto pali jak smok ,nie chce jezdzic ,po dodaniu gazu szrpie jak by silnik miałsię rozlecieć.Na benzenie jest OK. Prosze pomóżcie co to może być GAZOWCY którzy montowali instalacje są POKONANI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sekwencyjnym ciężka sprawa. Bez kompa nie podchodzić. Szukaj takich gazowników którzy się nie dadzą pokonać. A ci musieli coś spieprzyć albo raczej źle ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci co montowali instalke się poddali to ja bym kazał wymontować tą instalacje i zwrócić kasę kiedy wreszcie w polsce skończą się czasy pseudo mechaników i partaczy??!!?? Twardym trzeba być a nie dawać sobą pomiatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sekwencyjnym ciężka sprawa. Bez kompa nie podchodzić. Szukaj takich gazowników którzy się nie dadzą pokonać. A ci musieli coś spieprzyć albo raczej źle ustawić
Prz y tej instalacji komp musi być i jest a te tłuki nie dają rady.

 

 

jak Ci co montowali instalke się poddali to ja bym kazał wymontować tą instalacje i zwrócić kasę kiedy wreszcie w polsce skończą się czasy pseudo mechaników i partaczy??!!?? Twardym trzeba być a nie dawać sobą pomiatać
Była taka opcja instalator sam to zaproponował, tylko w okolicy nikt nie chce zamontować gazu do tego nissana nawet w autoryzowanym serwisie. Serwis poinformował mnie grzecznie Panie GAZ DO NISSANA PAN OSZALAŁ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partacze i już.

Jak poczytasz forum to zobaczysz że tu kupa ludzi jeździ na gazie i większość nie ma z tym problemów.

Dobry warsztat założy wszystko i do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci co montowali instalke się poddali to ja bym kazał wymontować tą instalacje i zwrócić kasę kiedy wreszcie w polsce skończą się czasy pseudo mechaników i partaczy??!!?? Twardym trzeba być a nie dawać sobą pomiatać

To pierwsza racja

 

Jak poczytasz forum to zobaczysz że tu kupa ludzi jeździ na gazie i większość nie ma z tym problemów.

Dobry warsztat założy wszystko i do wszystkiego.

To druga racja

 

Wyszukaj w innym mieście gazownika, który ci to sprawdzi i doradzi co z tym padłem zrobić. (może wystarczy tylko ustawić) Przypuszczam że te patałachy coś specjalnie spieprzą jak będą demontować. Ale przecież tak nie można jeździć. Ewentualnie pilnować gnidy podczas demontażu i niech oddawają kasę. Ale pierw opinia gazownika z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z objawów o których piszesz - źle dobrana, lub źle wyregulowana instalacja.

Nawet monowtrysk pojedzie na pełnej sekwencji - odrobina wiedzy wystarczy, no niestety jeśli cghłopcy gazowali pierwszy raz ten silnik - muszą sie jeszcze dużo uczyć - aż dobrze ustwaią - zmień gazownika. Przygotyuj sie na ewentualne koszty wymiany wtrysków lub reduktora - wtedy niech zakład montujący odda Ci kase za dołożone częśći -oczywiście te zamontowane możesz im zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, a mnie się wydawało że w 2.0 to trudno instalację spieprzyć ... rozumiem przy GA16DE to się zdarza, ale 2.0 uchodzą za proste w gazowaniu...

Pierwsze co bym sprawdził to czy sonda lambda działa poprawnie... ile paliła Ci na benzynce?

 

To chyba jacyś straszni partacze!

 

Ja u siebie załorzyłem najtańszą polską KME Diego, odebrałem autko i zero problemów,żadnych poprawek czy szarpania. Autko pali litr gazu więcej niż benzynki, spadku osiągów prawie nie zauważyłem...ale przed wyborem gazownika upewniłem się, że parę Nysek zagazował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka opcja instalator sam to zaproponował, tylko w okolicy nikt nie chce zamontować gazu do tego nissana nawet w autoryzowanym serwisie. Serwis poinformował mnie grzecznie Panie GAZ DO NISSANA PAN OSZALAŁ!

 

 

No kpiny! A co oni przed tym robili? Kuchenki gazowe serwisowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

znam świetny warsztat montujący gaz dla którego sekwencja w nissanie to pierdnięcie, no ale to w Kołobrzegu a nie napisałes skąd jesteś

 

do p_flori dodam że instalacji sekwencyjnych jest naprawdę sporo i że trzeba mieć trochę pojęcia żeby wybrać odpowiednią, zwłaszcza że dużo jest produktów wątpliwej jakości. Poza tym trzeba umieć się dobrze powpinać i nawet najlepsza instalka nic nie pomoże jeśli założona będzie przez nieuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...