Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRZEWODY SENTECHa


DINO

Rekomendowane odpowiedzi

hejkla

Byłem dzisiaj u funfla, znowu powrócił z jakiegoś kursu i przywiózł ulotki firmy sentech od przewodów wysokiego do silników zagazowanych. Miał ktoś może przyjemność z czymś takim :-)))

 

www.sentech.pl

pozdrowionka

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no jachcik nareszcie zwodowany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość skuler

Odswieze temat bo wypowiedzi za duzo nie ma jak widac. Musze zmienic kable w zagazowanym sunny. Jest sentech za 120 zalecany przez producenta do LPG i jest ngk za 240 :/ . Myslicie ze te sentech dadza rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smigiel

Powiem tyle :

Sentech i Janmor to polskie przewody o niestety niezbyt wysokiej jakości i zupełnym braku powtarzalności. Tzn. kolega może się cieszyć przez 50 kkm że jest super a Tobie po 5 kkm wysiądą lub odwrotnie :( Wiem, bo miałem i już w żadnym aucie nie będę miał ...

Jak chcesz coś porządnego i niedrogiego to poszukaj przewodów BOSCH. Myślę, że za jakieś 150 - 160 zł powinieneś bez problemu dostać ... Naprawdę warto dopłacić te 30 - 40 zł w porównaniu z Sentechami i Janmorami. Na NGK uważaj, bo pojawiły się podróby (szczególnie na allegro).

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zamowione.

Przeczytalem chyba wszystkjei watki o przewodach na tym forum. Na temat kazdej firmy mozna znalezc pozytywy i negatywy. Masakra - ile ludzi tyle opinii. wyglada na to ze zeby wyrobic sobie zdanie trzeba sprobowac samemu. Loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potrzebuje kabelki wysokiego napiecia, mam LPG przebieg 120 000.

Nie chce Syntech ani Janmor, szukam Boscha lub NGK lub Champion, czy ktos moze polecic jakas firme za rozsadne pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...