Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile może kosztować oryginalna przednia szyba do SUNNEGO ???


Gość symek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety muszę wymieniać szybę przednią w SŁONECZKU (dostałem kamieniem, szyba już jest pęknięta na długości około 25-30cm). U mnie w Jeleniej Górze krzyczą za szybę z wymianą 348zł. Moje pytanie do was jest takie- czy robił ktoś z was może kosztorys wymiany szyby w towarzystwie ubezpieczeniowym ??? Chodzi mi o to ile może kosztować oryginalna szyba do Sunnego + wymiana. Jakiś czas temu zgłaszałem szkodę typu zderzak przedni + lampa przednia i dostałem KUPĘ kasy, kupiłem zderzak i lampe na Allegro a za resztę pojechałem na super wakacje. Zastanawiam się ile mógłbym wyszarpać z Autocasco za szybę + wymianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Częstochowie w Szybex' ie wymieniałem niecały miesiąc temu i zapłaciłem z wymianą 300 zł.( szyba Pilgintona jest lepsza i mocniejsza kosztowała z wymianą 330 zł. ale w tedy nie miałem przy sobie tyle kaski :roll: ) a używne jak dobrze się rozejrzysz to nawet kupisz poniżej 200zł i podejżewam że za wymianę krzykną ok 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Śląsku takie tanie szybki mają?? muszę se zapamiętać 8)

u mnie do N13 szyba stoi 320 z montażem + 10 zyli za zielony pasek p/słoneczny

 

Ta cena to koszt nowej szyby wraz z wymianą. Ja kupowałem NordGlas błękitną (taką mam oryginalnie) ale oczywiście były warsztaty gdzie ta sama szyba kosztowała drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam, odświeżam temat. Również mi ostatnio pękła szyba i jestem ciekaw za ile i gdzie można to tanio zrobić w Łodzi. Próbowałem się skontaktować przez pw i gg z użytkownikiem gre ale niestety bez odzewu. Dlatego też napisałem na forum. Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...