Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!PROBLEM Z GTI! Czy aparat zaplonowy z p10 2.0 SLX pasuje?


Gość conda

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ze swiezo zakupionym nissanem sunny gti wyglada on mianowicie tak gdy odpalam auto to powoli wchodzi ono na obroty czyli powoli wchodzi ono na tzw ssanie gdy silnik juz pracuje i jest jeszcze zimny to jest w miare ok czuli wkreca sie dosczwawo ale nie jak przystalo na gti ale jak sie nagrzeje to auto przy dodawaniu gazu dlawi sie nie chce sie wkrecic i nie ma mocy wkreca sie od jakichs 4 tys zmienilem to co trzeba bylo zmienic czyli przewody wys napiecia kopulke i palec rozdzielacza swiece tak wiec wyeliminowalem podstawowe problemy elektryki ponadto gdy wlaczam zaplon to obrotomiez skacze od 0 nawet do 4.5-5 tys prosze o pomoc bo juz nikt z mojej okolicy nie moze mi pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viehu kata juz nie ma tak przyjechal z niemiec moze to byc sonda bo moja sprawdzilem wg. opisu w dziale Zrob to sam i nie wykazala zycia tak wiec potrzebuje sąde NTK D2F moze ktos takowa posiada hetnie odkupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz to słoneczko i który rok? Sprawdzałem identyczna sonda jest u mnie w B12. Miałem nawet kontakt do gościa co miał silnik od 100NX ale już sprzedał. Tylko nie wiem czy tam jest taka sama sonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Sunny n14 GTI 94r SR20DE mechanik prypuszcza ze moze to byc terz aparat zaplonowy poprostu podczas krecenia gubi zaplon po wyzej 4-4.5 wkreca sie normalnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mialem podobny problem tylko moj saniak nie wkrecal sie powyzej 2500, dalej go dlawilo, pojechalem do fachowca od elektryki, okazalo sie ze walniety byl przeplywomierz powietrza, zabulilem 250PLN i obroty smigaja do czerwonej krechy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ciśnienie paliwa na pompie... U mnie było identycznie , jak był zimny wkrecał sie za***iscie i był gicior, tylko złapał temperature i d*pa zbita...

 

Sonda lambda u mnie wogole nie jest podłączona i auto zapierdziela aż miło 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...