Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile litrów oleju


Gość Piotrek84r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek84r

Chłopaki i dziewczyny nie wiecie ile litrów oleju wchodzi do skrzyni automatycznej???

Mam jeszcze dobry olej ale wolał bym juz wymienić. Kumpel ma Aerostara z trzylitrowym silnikiem i do skrzyni automatycznej wchodzi mu ok 3 litry oleju,

A ojciec gdzieś słyszał że 7-8 do mojego. dla mnie to trochę dziwne. Kto wymieniał olej?

Więc pytanie: ile litrów oleju mieści się w skrzyni automatycznej

Przypominam: GA16DS: 1.6 16V na gażniku

 

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

elw wpierw muszę go kupić, a nie wiem ile. A wolę do sklepu jechać swoją bryczką niżeli 206 ojca :D

A tak wogóle to gdzie klubowicze z automatami które je uwielbiają(czyżby nie wymieniali oleju)? :roll:

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek po co chcesz wymieniać jak sprzedajesz auto :?: Jeśli nikt kto śmiga automatami Ci nie pomoże to chyba czeka Cie przejażdzka Żabojadem. A nie masz serwisówki np. w PDFie :?: Tam powinno byc napisane co i jak. Jeśli chcesz to podeśle Ci. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

hej Mrozu jak byś mógł to podeśłij, jak tak to automaniacy się wypowiadają że nie ma nic lepszego od automatu, a tu zero reakcji?! Chcę wymienić bo po prostu nadchodzi szas ,a wolę wcześniej bo o automaty trzeba bardziej dbać :roll: .

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

Hey Mrozu dzięki ale mam już ten ebook (nawet wydrukowałem całego i okładkę zmieniłem na foto z Nxem :grin: ) , ale zapomniałem żeby tam sprawdzić. Z tego co wyczytałem to wchodzi 7litrów :cry: załamka totalna, trochę kasy się wybuli, na pewno nikt z was niewymieniał olejubyć moze mniej tem wejdzie (taka cicha nadzieja)

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mrozu dzięki ale mam już ten ebook (nawet wydrukowałem całego i okładkę zmieniłem na foto z Nxem :grin: ) , ale zapomniałem żeby tam sprawdzić. Z tego co wyczytałem to wchodzi 7litrów :cry: załamka totalna, trochę kasy się wybuli, na pewno nikt z was niewymieniał olejubyć moze mniej tem wejdzie (taka cicha nadzieja)

PZD 8)

 

no mi z jakims plukaniem itp chyba wymaina nie przekroczyla 4,5 litra, 7 to moze byc pojemnosc - wlewa sie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...