Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszczelniacz półosi lewa strona.


Gość sati26

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważylem ze "poci" mi sie skrzynia biegow z lewej strony nie leje się strugami ale na pewno ubywa olej. Chciałbym to naprawić ale szukajac na forum nie trafilem na nikogo kto by to w swoim 100nx już robił. Samochód oddam do mechaników jednak mam dylemat bo w sklepie nie znalezli do mojego modelu tylko pod sunny z takim samym silnikiem i teraz nie mam pewności czy bedzie taki uszczelniacz pasował. Czy ktoś mogł by mi cos doradzić. Dziekuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znasz wymiar to zadzwoń tu:

081-743-35-33

081-746-61-34

 

ja u nich kupiłem symering półosi do mojej primery W10 (też był nietypowy bo długi) za 30,- (czyli tyle samo co w serwisie a ten skolei pewnie i do dzisiaj by go ściągał :) )

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat bo w sklepie nie znalezli do mojego modelu tylko pod sunny z takim samym silnikiem i teraz nie mam pewności czy bedzie taki uszczelniacz pasował

Przecież 100NX to nic innego jak Sunny. Na 100% będzie pasował, ale na wszelki wypadek zmierz jego orientacyjny wymiar tak jak podpowiada MacKo. Jak chcesz to podeśle Ci książke napraw Sunny i tam sprawdzisz czy napewno pasuje. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mrozu, ksiażke mam już, tylko mi o niej przypomniales. Nie pomyślałem żeby tam poszukać. Jutro sprawdze bo dziś sie narobiłem przy regulacji szyb w drzwiach i mam już tylko ochote na zimne piwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że mogłem Ci pomóc. Też te szyby regulowałem, ale nie moge ich idealnie wyregulować. Albo lekko mi się bujają i trzeszczą przy jeździe jak są uchylone, albo jak są zamknięte i jade z dachem to słysze jak gdzieś się przedostaje powietrze a nie mam czasu żeby siedzieć i co chwile je regulować aż uda mi się idealnie. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...