Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Utwardzone zawieszenie w W10/możliwe??


Gość zgrywus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukałem na forum ale sie nie doszukalem:(

Czy ktoś z was ma doświadczenia z twardszymi sprężynami w w10, z rozpóką i sportowymi amorkami??

Potrzebuje namiar chociaż na sprężyby i oczekuję jakiś konkretnych opini na temat ulepszania zawieszenia w naszych kochanych KOMBI :D

 

[ Dodano: Wto 20 Cze, 2006 07:59 ]

Zarwałem nocke na studiowanie forum i wpadłem na pomysł że skróce sprężyny o okolo 1/4 zwoju(podobnie,zgodnie z opisem zrobił Coobcio)

Co wyna to??Czy w w10 zda to egzamin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro 21 Cze, 2006 18:41 ]

znalazłem sprężyny do w10:D:D:D

Tylko jest mały znok bo koszt całości to 1000 zł....;/

Czy jest możliwość dopasowania sprężyn od innego samochodu (mam dostepn do tanich tylko głównie niemieckie modele)??

NApiszcie coś bo zależy mi aby mieś pierwszą obniżoną i utwardzoną w10 w klubie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnieodezwał sie do mnie koleś z allegro i napisał ze jest w stanie takie spężyny mi zamówić ale są bez homologacji,wiec musze sie grubo zastanowić.Cana nie powinna przewyższać 400 zł za komlet.JAk bede znał ją dokladnie to napisze.Dzieki

 

 

Już wiem.Cena to 450 zł za komplet.Już niedługo wysyłam pieniążki i moje w10 idzie 40mm w dół.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy w10:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez homologacji ? byle ci nie popękały ! tak to jest z W10 zawiecha inna niż w P10 , ja się ostatnio dowiedziałem że klocki na tył mam katalogowo od nissana patrola .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez homologacji ? byle ci nie popękały ! tak to jest z W10 zawiecha inna niż w P10 , ja się ostatnio dowiedziałem że klocki na tył mam katalogowo od nissana patrola .

 

 

Taaaaa.Dla mnie też dziwne.Może masz chiński katalog...;p

Ja na podstawie katalogów w sklepach nie jestem w stanie kupić filtru powietrza;/ wszyscy wciskają mi prostokątny a ja mam owalny.Ale to już mało istotne bo już niedługo idzie STOŻEK:)

 

 

Czekam aż mi napiszą z firmy maila z odpowiedzią o spręzynach bo ten człowiek u którego znalazłem tanio nie chce mi sprzedać tylko na przód tylko cały komplet:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zgrywus

Kurde.Nikt nie chce mi sprzedać sprężyn tylko na przód:(Bez sensu jest wydawać 60-70 euro wiecej na cos czego nie użyje.Nie moge dać niskich na tył bo po pierwsze osob w rodzinie jest 4(3 dorosłe) a po drugie mam jeszce butle od gazu (rzedko uzywana ale zostaje) i nie moge go obizyc bo bedzie za nisko:(

Moze ma ktos pomysl gdzie mozna dostac tylko 2 sprezyny ??

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...