Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Pulsar] Podciśnienie


Gość Danio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z podciśnieniem przynajmniej tak powiedział fachowiec .Jest to silnik 1600 12 zaworow jednopunktowy wtrysk . Jego spalanie w chwili obecnej 17 l na setke to jest tragedja.Samodiagnostyka wykazuje kod 55 czyli OK . Czy ktoś coś wie na ten temat??

 

 

I pytanie drugie przy okazji:Mam strumienice i katalizator jeśli zwale katalizator czy to coś pogorszy ? dodam że jest sąda lambda......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 12v ? byly w tym tez takie? ja mam 8v no ale wszystko jest mozliwe. zdejmowales głowice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowałem głowice bo uszczelka poszła :) Jusz kombinowałem na wszystkie sposoby to jest mój trzeci silnik zajeździłem 12 zaworowy poźniej 16 zaworowy bo wykombinowałem żeby nie odcinał dawki i wchodził na maxa na obroty :) ale to był błąd . Teraz mam 12 zaworow na jednoponkcie .Po włorzeniu silnika komp chodził w trybie awaryjnym ale po resecie chodzi normalnie i nie wykazoje błędow no ale te spalanie mnie dobija17 l na setke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi bolec. od jak dawna go masz. ja swojego mam od miesiaca i jest troche zabawy przy nim. ach ten dach i ta klapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go jusz ze dwa lata rozbierałem w drobny mak ,malowałem i zmieniałem silniki troche jusz znam te auto :lol: no ale jak karzde autko w końcu się nudzi , teraz zastanawiam się nad 200sx lub Primerką dwulitrową a te go chyba się pozbęde. No i mam terz Maxime 3,0 w manualu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Mam go jusz ze dwa lata rozbierałem w drobny mak ,malowałem i zmieniałem silniki troche jusz znam te auto :lol: no ale jak karzde autko w końcu się nudzi , teraz zastanawiam się nad 200sx lub Primerką dwulitrową a te go chyba się pozbęde. No i mam terz Maxime 3,0 w manualu. :twisted:
to musisz dobrze zaraibac jak masz 3.0 xD i stac cie na lanie do tego hehehe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mok okciec tez ma maximke QX 3.0 w manualu i jeszcze micre. a teraz jaki masz w nim silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiam mało a w Pulsarze mam teraz silnik 16 dwanaście zaworow i lata lepiej od szesnastki :twisted:

 

Ale jak go nie sprzedam to będe musiał rezerwowo kupić następny silnik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...