Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciemnianie szyb w Warszawie


Gość Primera.SLX.99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Primera.SLX.99

Witam.

Gdzie I za ile moge porzadnie I solidnie przyciemnic szyby w mojej primerze?

Chodzi mi o zaklad lub warszat specjalizuacy sie w tym. Taki w ktory wy juz przyciemnialiscie I jestescie zadowolenie.

Chce caly tyl w moim sedanie.

Jaka kwota wchodzi w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu przyciemnaim szyby na Grzybowskiej 85. Cena za przyciemnienie w mojej P12 kombi (tylko szyby bagażnika ) to 280 zł. Jeżeli dochodzą do tego szyby tylnej kanapy to plus 160 zł. Jest jeszcze zakład na rogu kwitnącej i conrada. Tam za tył chcą 380 a 560 razem z tylną kanapą

 

 

 

 

bilczur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Konrada to chyba jest Auto FolSzyb i oni są bardzo drodzy. Jak chcesz to się zapytam kumpla, bo on przyciemniał całe auto włącznie z przodem i zapłacił coś koło 350-400. Jeśli jesteś zainteresowany to dziś lub jutro dam CI namiar. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o namiar na to miejsce jeżeli można.

Przy osobistej wizycie na grzybowskiej okazało się że jednak nie 280 jak było ustalone w rozmowie telefonicznej ale 360. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro zadzwonie do kolegi i Wam wszystko napisze.

 

[ Dodano: 22-06-2006, 20:52 ]

Sorki chłopaki i dziewczyny, ale jeszcze nie mam tego telu. Dzwoniłem już do kumpla, ale nie było go w domu i poszuka tego numeru jak wróci. Pozdro

 

[ Dodano: 23-06-2006, 15:52 ]

No i już mam te numery. Zakłady znajdują się oczywiście w Wawie

1 na Żoliborzu tel.: 605 189 916- ten koleś daje podobno certyfikat ceramiki i szkła

2 na Woli chyba na ul. Grzybowskiej międy Towarową a Karolkową tel.: 501 189 532-jak ktoś podjedzie do niego i Wam powie powiedzmy 400pln za całe auto to mówcie, że jesteście od Łukasza który u niego przyciemniał granatowego Forda Scorpio i czerwonego Opla Calibre i za każde z tych aut zapłacił po 350pln. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...