Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

200sx - dane techniczne


Gość Czarnomag

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnomag

Witam

czy mógłby mi ktoś przybliżyć dane techniczne 200sx?

 

najbardziej mi zalezy na danych od s14 i s14a. od rocznika 94-95

 

pojemnosc, kw/km, pred max, 0-100, spalanie, cena samochodu, ceny części i co tam jeszcze mozna

byl juz podobny temat "nissan 200sx plusy i minusy" jednak tego co ja chce tam nie bylo. z gory dzieki za odp.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.r.kuczma.dial.pipex.com/200sx/brochure.zip

tutaj masz zeskanowana broszurke od S14a, s14 nie rozni sie od niego zbyt technicznie (tylko kilkoma detalami), a wizualnie to chyba sam wiesz jak :) w praktyce Vmax 240-245 (licznikowo) a 0-100 seryjnie marginalnie ponizej 7s.

spalanie bardzo zalezy od Twojego stylu jazdy wiec ciezko cos tutaj spekulowac

ceny czesci rowniez sie wahaja - jesli kupisz cos z rozbiorki to nie powinno byc drogie, lecz nie ma ich zbyt wiele na rynku. o cenach nowych orginalow nie chce nawet spekulowac (dowiadywalem sie o migacze przednie na rynek japonski -> u nissana 440PLN). dobrze ze sa jeszcze zamienniki :wink:

co do ceny auta to wszystko zalezy od tego co chcesz kupic: po pierwsze s14 czy s14a, po drugie w jakim stanie -> rozrzut cenowy jest potezny

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Czarnomag

elo dzieki za pomoc.

jeszcze prosilbym tylko o wypisanie mi roznic miedzy s14 a s14a. jezeli chodzi i mechaniczne jak i wizualne :twisted: z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Czym ktos moglby mi wytlumaczyc jakie sa roznice miedzy 200sx s13, s14 i s14a..? Zdjecia tabelki porownania wszystko mi pomoze rozwiac moje watpliwosc. Z gory dziekuje za info i pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...