Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z przepływomierzem.....:(


Gość ogonek

Rekomendowane odpowiedzi

..witam...

 

mam problem z przepływomierzem w mojej K 11 , nie mam gazu mimo to pojawił sie problemik i z tego co sie zwiedziałem to grubsza sprawa i raczej kwalifikuje sie tylko do wymiany... :(

mam putanko , czy moze ktos też miał takowy lub podobny problemik i jakos sobie z nim poradził zanizajac koszty naprawy??

czy faktycznie jest to wymiana nieunikniona??

 

bede niezmiernie wdzieczny za jakies podpowiedzi....:)

 

a i czy ktos ma dobry warsztacik do polecenia gdzie mozna by to zrobic za przyzwoite pieniadze.....

 

pozdrawiam i z góry dziekuje........za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i czy ktos ma dobry warsztacik do polecenia gdzie mozna by to zrobic za przyzwoite pieniadze.....

 

Uderzaj do naszego klubowego mechanika Jarka... Chyba nie masz tak daleko ;) Adres znajdziesz na stronie głównej ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! ja tez mialem problemy z przeplywomierzem, ale juz sobie z tym poradzilem :) ... wymienilem go na sprawny, ale z niesprawnego silnika :D kosztowalo mnie to 400 PLN :( Za takie male dupstwo w serwisie krzycza ok 1000 PLN

 

p.s. najlepiej szukac po szrotach - taniej wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam....

 

najpierw dziękuje serdecznie za odzew i porady... :)

 

teraz pochwale sie , że w koncu , na moje szczęście to nie był przepływomierz , choc kilku mechaników tak twierdziło..... uparłem sie i szkoda mi było od razu wymieniac , co doprowadziło mnie do tego , ze przy pomocy chłopaków z AC NISSAN CLUB , a przedewszystkim człowieka pracujacego w ASO Jaworski & Gajewski doszlismy , ze na 99% to jednak nieznacznie zawieszajaca sie sonda lambda..... i okazało sie to prawda .....

wczoraj wymieniłem ja na nową ...281 pln i 30 min w garażu( a nie od 1200pln do ...... :( ) i wszystkie dolegliwosci znikneły....:))

a co do przepływomierzy , to dowiedziałem sie , że jak brak gazu w autku , to prawdopodobieństwo awarii takiego urządzonka jest po prostu znikome.....

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

wlasnie przerabiam podobny problem i jestem na etapie poszukiwania przepustnicy... loozik - mozesz podac jakis sensowny warsztat (na slasku) w ktorym to zrobiles i ewentualnie zrodlo przepustnicy (np. sprawdzone szroty)?

 

I jeszcze pytanko - czy oprocz szarpania, spadku mocy itd. mieliscie objawy typu spory wzrost spalania? Czy moze to jednak lambda?

W moim przypadku te wszystkie objawy mam juz na biezaco - spalanie na poziomie 9-10l/100, spadki mocy i czeste szarpanie.

 

Pozdrawienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...