Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

A32 - 96 - pytanie o konsole.


Gość tobex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tu nowy. Posiadam od 1.5 roku Maxime QX 3.0 z 1996 roku, wersje europejska. Mam do Was pare pytan w zwiazku z tym samochodem.

 

Czy ktos z Was posiada taki samochod i moze mi powiedziec, jakie elementy deski rozdzielczej posiadaja podswietlenie. U mnie np. nie dziala podswietlenie regulacji oswietlenia deski rozdzielczej oraz guzikow od obslugi tempomatu. Czy to norma, czy poprostu cos nie dziala? To samo dotyczy sie konsoli srodkowej.

 

Moja wersja posiada czarne tarcze zegarow oraz analogowy licznik kilometrow. Czesto na zdjeciach widzialem w tej wersji biale tarcze oraz cyfrowe liczniki. Czy moze to swiadczyc o jakiejs "podmianie" czy tez moj model mogl tak miec?

 

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja oswietlenia jest nie podswietlana, nie podswietlone sa rowniez elementy tempomatu umieszczone na kierownicy. co do konsoli sridkowej to powinna sie swiecic jak choinka na boze narodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W A33 mam to samo - przyciski od tempomatu oraz obslugi radia przy kierowniku nie maja podswietlenia jak rowniez pokretlo od podswietlenia zegarow.

 

Mam nadzieje ze w A34 poszli po rozum do glowy i takie niedopatrzenie zostalo wyeliminowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość tomek.z.25

Ale jaja moje ostatnie auto ( primera 93' ) miało podświetlane to pokrętło.

Zastanawiam się nad zakupem maximy ale musze to naprawdę mocno przemyśleć :594: :597:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...