Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

neony w N16 - zobacz efekt


Gość czex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem raczej sceptycnzie nastawiony do takich bajerów. Ale świeci Ci to ładnie nawet, jesli masz cos pod maską konkretengo to takie "cuś" jak dla mnie wiochą nie jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy niebiescy szybko się wściekli :D

 

Pamiętaj żeby na ulicy nie włączać bo będziesz zdejmował przy akompaniamencie smerfów i syrenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wies tanczy, wies spiewa

 

ale wiocha!!!!

 

Wiocha to sa takie odzywki. Nie kazdemu musi sie to podobac. Kolego spytal jak sie podoba i mozna bylo chyba odpowiedziec "mi sie nie podoba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wies tanczy, wies spiewa

 

ale wiocha!!!!

 

Wiocha to sa takie odzywki. Nie kazdemu musi sie to podobac. Kolego spytal jak sie podoba i mozna bylo chyba odpowiedziec "mi sie nie podoba".

Co tez uczynilismy opisujac nasze odczucia. I wcale nie sadze, by byly nietaktowne - byly szczere :smile: Jesli Cie to usatysfakcjonuje, napisze tylko, ze kojarzy mi sie to z odpustem i dozynkami :D Mam nadzieje, ze to nie sa zbyt mocne slowa, ktore moga Cie urazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pedroz, Ty mnie nie urazisz bo to nie moje auto! Chodzi mi tylko o to ze mozna bylo to troche inaczej napisac. Kolega sie na pewna nameczyl przy zakladaniu a Ty wyskakujesz z tekstem ze to wiocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pedroz, Ty mnie nie urazisz bo to nie moje auto! Chodzi mi tylko o to ze mozna bylo to troche inaczej napisac. Kolega sie na pewna nameczyl przy zakladaniu a Ty wyskakujesz z tekstem ze to wiocha.

Nie napisalem, ze to wiocha, tylko ze "wies tanczy, wies spiewa" - z tym mi sie to wlasnie kojarzy ;-) Wyrazilem jedynie moje zdanie, bez najmniejszej checi obrazenia kolegi. No ale ja juz stary jestem i sie nie znam :P . Poza tym nie lubie jakiegokolwiek tuningu, stylingu czy innej ingerencji w oryginalny design samochodu. A poza tym takie oswietlenie nie jest dozwolone w RP. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatycznie to wygląda i napewno zrobi duże wrażenie jak sie pojawisz na jakimś ciekawym zlocie:)

Gdyby moje w10 było w lepszym stanie(lakier syf..;/ ) to na 100% dałbym mu takie neoniki ponieważ jest to rzecz która nikomu nie przeszkadza a efekt w nocy jest genialny:D

Pozdrów znajomych ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie na pewna nameczyl przy zakladaniu a Ty wyskakujesz z tekstem ze to wiocha.

No i? Ale wystawiajac fotki i poddajac niejako ocenie musi liczyc sie nie tylko na pochwaly ale i na krytyke. Kazdy ma prawo nazwac to wiocha, obciachem, badziewiem, bezgusciem skoro takie jego zdanie jest :)

 

Poza tym ja staram sie uwaznie czytac pytania i napisane jest "co o tym sadzicie" a nie typu "ilez to sie napracowalem, nieprawdaz?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się wszystkich co o tym sądzą, więc liczyłem sie z tym, że będzie dużo negatywnych komentarzy. Sam nigdy nie byłem zwolennikiem motywów z Fast&Furious w seryjnych autach, ale moim skromnym zdaniem efekt jest bardzo udany i pasuje do wizerunku niebieskiej Almerki na 16-kach !

 

Jeżeli komuś się to nie podoba to rozumiem to, ale większość osób, które widziały te neony na żywo twierdzą, że wygląda zaajebiście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyniam sie do osób ktore to widziały w realu.

efekt na bank jest powalajacy

osobiscie miałem niebieska 60tke pod przednim zderzakiem al enieststy (i tu rada dla ciebie) zalała sie.

nie ufaj orginalnym zabezpieczeniom. łacznei miedzy tuba przezdoczysta a plasikami na koncach przesmaruj silikonem, (efekt swiecenia sie nei pogoraszy a w polowie jesienie nie bedziesz musial ich wywalac do kibla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoks sam jestem fanem takich '' świecidełek'' narazie mam podświetloną podłogę ale dopiero zaczynam....

Super efekt popracuj nad wnętrzem :D

 

Nawet Policja ma świecidełka tylko te Głąby jak zwykle na odwrót... na dachu mają zamiast pod autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki "bajer" to na zloty, jak ma sie samochodzik ktory moze sluzyc jako demo-car.

Efekt napewno ciekawy bo malo kto tego niezauwazy, tylko po co i na co to w seryjnym aucie ? :roll:

Dodatkowo stawiam pytanie: Kiedy tego sie uzywa skoro to zabronione na drogach ?

Pod sklepem ? Przy kolegach ?

Teraz do tego pakiet MsDesign dokupic, wieksze felgi, obnizyc, przyciemnic i bedzie gut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie na zasnierzonej drodze wygląda to konkretnie 8)

LEMUR - wzrok mam okey :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość indygox

Mam takie 4 neonki nowe niebieskie zapakowane jak ktos chetny oddam darmo - warunek trzeba by sobie odebrac bo nie mam czasu na poczte biegac :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...