Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Laurel] informacje o modelu !!!


Gość 01misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość strzelec

Z moich informacji wynika, że Nissan Laurel jest modelem należącym do klasy wyższej. Jest on większy od Bluebirda - odpowiednika Primery. Tak więc Laurel to bardziej luksusowe wydanie Maximy. Do gamy silników tego auta należą :

-benzynowe - 1.8 - 91 KM

- 2.0 - 125 KM

- 2.0 - 155 KM

- 2.0 - 205 KM turbo

-diesel - 2.8 - 94 KM

 

laurel.jpg

 

laurel2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego modelu - 2,8D rocznik 1988.

Świetne auto za świetną cenę. Full elektryka w środku, nadwozie w stylu amerykańskiego krążownika a więc luźno w środku zarówno z przodu jak i z tyłu. Zdjęcia mogę przesłać na zyczenie - email: ezy@o2.pl

aa - jesli chodzi o części to oczywiście nie najtańsze ale dostępne (dla warszawiaków przynajmniej) w upatrzonym sklepie nissana gdzie maja zarówno nowe jak i tańsze uzywane. Nie ma co dramatyzować bo nie często trzeba czegokolwiek szukać - samochód nie do zajeżdzenia(w granicach rozsądku oczywiście!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj takowego ogladalem i przejechalem sie na jazde probna 2.8 diesel wyglada jak czolg silnik nie do zajezdzenia samochod bardzo wygodny nie psujacy sie ale z czesciami juz trudno np wahacze ;) pasuja od zuka idealnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie stalem sie posiadaczem takowego Laurela ponizej sa wlasnie jego zdjecia i relacja z powrotu nim do domu, samochod qwymaga pracy i wlasnie oddalem go do blacharki ;) :

obraz_010.jpg

obraz_011.jpg

obraz_020.jpg

obraz_038.jpg

obraz_039.jpg

obraz_042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam zgadzam sie także mam Laurela tyle że benzyna 2.4 1982r ful wypas tyle ze bez klimy automatyczna skrzynia biegów troszke pije ale da sie przeżyć zato silnik sześć garów. Niestety problem zaczyna sie wtedy gdy przychodzi coś naprawić brak części :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Heh dlugo mnie tu nie bylo :D Ale juz bede systematycznie tu zagladal :P Wlasnie pracuje nad Polska stronka poswiecona tylko i wylacznie Laurelom bo malo ich i wogole malo informacji w necie na jego temat czas sie tym zajac :) A wiec posiadacze Laurelow laczcie sie!! Zapraszam do mnie na gadu gadu moj numer to: 3135182 Czekam tam na wasze zgloszenia!

 

Pozdrawiam!!

 

 

 

Datsun Nissan Laurel 2.8D 1983r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

94KM + kupa żelastwa jak to jeździ.

bo chyba 1400-1500kg to waży

i tu sie mylisz bo np u mnie 94KM ale wszystko nadrabia momentem obrotowym 345Nm a wazy 1200kg a teraz pewnie mniej bo rdza sie z aniego wziela ;) Takze juz nie jedno autkow tyle zostawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...