Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DT gas system


Gość gry76

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poszept

Witam!

 

Też jestem na etapie zastanawiania się czy zamontować instalację do almery 1,6. Robię wywiad co do instalacji i z tego co się dowiedziałem to to tej z Lublina fachowcy nie polecają. Jeśli już zakładasz sekwencję (bo pewnie wiesz, że w tym samochodzie to mniejsze ryzyko jeśli chodzi o przepływomierz) to już zaiwestuj 2800 ma włoską instalację. Tak mi poradzono. Dobre jest BRC i jakiś Pegas (Pegaz???). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem gas tech 500 i jest rewelacja.....nie wiem kiedy auto przełancza się na gaz jest to bardzo płynne,mocy raczej nie starciła ,przynajmniej nie czuje tego spalanie jeszcze nie sprawdziłem ale w tej chwili mam 400km na 32 litrach..rewela.

 

[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 14:51 ]

Witam!

 

Też jestem na etapie zastanawiania się czy zamontować instalację do almery 1,6. Robię wywiad co do instalacji i z tego co się dowiedziałem to to tej z Lublina fachowcy nie polecają. Jeśli już zakładasz sekwencję (bo pewnie wiesz, że w tym samochodzie to mniejsze ryzyko jeśli chodzi o przepływomierz) to już zaiwestuj 2800 ma włoską instalację. Tak mi poradzono. Dobre jest BRC i jakiś Pegas (Pegaz???). Pozdrawiam

a ile u was kasuja za gas tech 500????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie umówiłem na nponiedziałek 17.07 na instalację tego Pegasa. Zobaczę co będzie, ale mam nadzieję że wszytsko OK. Popytam ile kosztuje Twoja instalacja w Lublinie. Pozdro.

 

[ Dodano: Pią 14 Lip, 2006 23:04 ]

gry76 ile Ci teraz pali na gazie? Jaki masz silnik? Spróbuj jeszcze zamontować strumienicę. Znajdziesz ją na allegro. To działa. Benzyny palił mi 7-75 litra, a teraz nawet 5,93 l. :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...