Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamerka cofania


Gość XGrzesX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość makaron11

mysle ze bedzie poniewaz bedą działały swiatła cofania i stopu a jasnesc sprubuj nastawic robiąc następujące czynnosci:

1.Włącz wsteczny bieg

2 wciśnij przycisk setting na konsoli lub enter(nie pamietam który ale którys z tych)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorzgda

kamerka jest oki, nie wiem czy masz kolorową czy czarnobiałą, w każdym razie czarnobiała pracuje dobrze - pod warunkiem że światło cofania świeci :D

 

nie będziesz nażekał. gorzej jest jak pada Ci ostr światło na kamerke niż jak jest ciemno.

 

pozdro G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość XGrzesX
kamerka jest oki, nie wiem czy masz kolorową czy czarnobiałą

 

Kamerki na razie nie mam bo i samochodu na razie nie kupiłem :grin: , dopiero planuje zakup i zbieram informacje o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak wieczorkiem parkuję i jest bardzo ciemno to włączam sobie dodatkowo światełko przeciwmgielne z tyłu :wink: Mam czarno-białą i naprawdę jest cool!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorzgda
Kamerki na razie nie mam bo i samochodu na razie nie kupiłem

 

 

to umów się na jazde próbną, podjedź do ciemnego garażu i zaparkuj ... :D dealer nie powinien robić problemu, ja jeździłem swoją gdzie chciałem i ile chciałem (oczywiście w granicach dobrego smaku) nim kupiłem.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość XGrzesX
Kamerki na razie nie mam bo i samochodu na razie nie kupiłem

 

 

to umów się na jazde próbną, podjedź do ciemnego garażu i zaparkuj ... :D dealer nie powinien robić problemu, ja jeździłem swoją gdzie chciałem i ile chciałem (oczywiście w granicach dobrego smaku) nim kupiłem.

 

:twisted:

 

Na razie problem jest taki, że nigdzie nie ma samochodów do jazdy próbnej w Warszawie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, wlasnie sie zalogowalem, po kupnie P12 1.9dci, prosze o jakies uwagi na temat tego auta i silnika, cale zycie jezdzilem VW, a teraz mnie pogielo i nissana sie zachcialo, mam pytanko apropos kamerki, cos nie tak w niej widac, mam czrno bialo, ale widac jakby w negatywie i na dole jest napis : CHECK BEHIND BEFORE REVERSING, czy ktos mial taki przypadek, dajcie znac, pozdro. MIRON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wlasnie sie zalogowalem, po kupnie P12 1.9dci, prosze o jakies uwagi na temat tego auta i silnika, cale zycie jezdzilem VW, a teraz mnie pogielo i nissana sie zachcialo, mam pytanko apropos kamerki, cos nie tak w niej widac, mam czrno bialo, ale widac jakby w negatywie i na dole jest napis : CHECK BEHIND BEFORE REVERSING, czy ktos mial taki przypadek, dajcie znac, pozdro. MIRON

 

Czemu widać w negatywie nie wiem, to że jest napis "CHECK BEHIND BEFORE REVERSING" to OK, producent w ten sposób przypomina żeby przed cofaniem się obejrzeć za siebie :D

 

Napisz jakie wrażenia z autka, bo myślę o jego zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie wrażenia z autka, bo myślę o jego zakupie.

 

Witaj :-)

 

Co chciałbyś ciekawego dowiedzieć się? Ogólnie? Czy konkretnie na coś zwrócić uwage?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisz jakie wrażenia z autka, bo myślę o jego zakupie.

 

Witaj :-)

 

Co chciałbyś ciekawego dowiedzieć się? Ogólnie? Czy konkretnie na coś zwrócić uwage?

 

pozdrawiam

 

Trochę się waham nad zakupem i potrzebuje żeby ktoś mnie przekonał :D

Wgrę wchodzi silnik 1.8 i sporo osób twierdzi, że za słaby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się waham nad zakupem i potrzebuje żeby ktoś mnie przekonał :D

Wgrę wchodzi silnik 1.8 i sporo osób twierdzi, że za słaby...

 

Witaj

Ja mam 1.8 i powiem szczerze nie uważam, ze jest zasłaby. To jest moje zdanie i kazdy inny uzytkownik moze miec inne. Niemniej troche już jeździlem innymi samochodami i mam jakies odniesienie. Używam go na codzien do jazdy po miescie a w weekendy jako samochod rodzinny. Spisuję sie naprawdę dobrze. Wiadomo, ze chciałbym mieć silnik 3.0 i 200km jak ma nissan maxima mojego teścia. Jak na swoją wage ok. 1300 kg uważam, ze jest to rozsądny wybór jeśli chodzi o dynamikę a zużycie paliwa. Wiadomo coś za coś, musisz sam odpowiedzieć na to co oczekujesz od samochodu. Z racji posiadania rodziny potrzebowalem samochod, który pomiesci cała moją rodzinę z bagażami i był komfortowy.

Uważam, ze spełnia moje oczekiwania. Wybór nalezy do ciebie. Postaraj sie wczesniej przejechać sie tym samochodem i inną wersją, która bierzesz pod uwage.

Nikt za ciebie decyzji nie podejmie, ja z włąsnego doswiadczenia wiem, ze trzeba przed kupnem samochodu nim sie przejechać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do użytkowników najnowszej wersji Primery wyposażonej w kamerę. Jak sprawuje się ta kamera w ciemnym garażu (jaka jest widoczność) ?

Witam, primera jezdze od dzisiaj, ale wydaje mi sie ze kamerka w nocy dziala w podczerwieni, albo poprostu bardzo mocno wzmacnia dosepne swiatlo. Obraz mam nawet w bardzo ciemnych miejscach. Kamerka sluzy tylko do ostatniej fazy parkowania, czyli podjechania mozliwie najblizej przeszkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...