Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maxima i duzy przebieg


Gość Deeno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ha - tak sie zaczalem zastanawiac

Uslyszalem o fajnej maximie ktora byc moze bedzie do sprzedania.

Rok 2000, full wypas, serwisowana, stan bdb

Tylko przebieg 500 tys.

 

Co myslicie o takim przebiegu w maximie ? czy to powinno raczej znieczecac do zakupu ? Jak to sie ma do stanu silnika i skrzyni (automat) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o silnik martwilbym sie jakby mial pol miliona mil. ale 500 tys km to nie wiele jak na VQ30.

skrzynia?? hmm jesli nie katowana to tez pociagnie tyle co silnik. jesli cena dobra to brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym odpuscil - choc czesto sie mowi - te samochody sa NIEDOZAJEZDZENIA to i tak napewno cos ciekawego musialo sie wydarzyc przez tyle km.

 

Moze to byc trupek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam silnik za 6k można qpić. Jeśli autko jest dobrze utrzymane i wszystko było wymieniane na czas to można się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie o czesciach ktore bedziesz musiał wymienic przez to ze ma taki duzy przebieg (zawieszenie, skrzynie{moze}, itd..) moze to byc mina.

 

zreszta za 30 tys to napewno bym nie kupil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie glosno mysle ;)

Dowiedzialem sie o tej furze wczoraj i dopiero sie zaczalem sie dokladniej interesowac.

Fure znam dobrze z widzenia ale jakos bardziej sie nia nie interesowalem.

Raczej byla regularnie serwisowana w ASO ale o szczegoly to sie moze dopiero jutro dowiem.

 

A wg was to ile moze byc warta bo w necie to widzialem nawet po 50 tys ten rocznik tyle ze ponizej 200 tys przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 50 tys to grubo ponizej 100tys przebiegu znajdziesz.

 

ja bym nie wydal 30 tys na samochod co ma 1/2 miliona km nabite.

 

nie wiem czy bym 20 tys wydal.

 

jak nie popatrzysz to praktycznie jest 7 letni samochod z wielkim przebiegiem, przemysl dobrze zanim sie napalisz.

 

za 30tys to wole kupic 99 rocznik (inna buda) ale o 5 razy mniejszy przebieg.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemysl dobrze zanim sie napalisz

 

No wlasnie ten przebieg mnie powstrzymuje przed napaleniem ;)

 

Ale chetnie wyslucham innych opinii.

 

Za autem przemawia pewnosc pochodzenia.

A jak kupujesz z ogloszenia to i tak naprawde nie wiesz ile faktycznie ma przebiegu.

Oczywiscie sa rozne sposoby sprawdzenia ale sa tez sposoby falszowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, jakieś 2 tygodnie temu moja siostra jeździła do Poznania po Maxime 1999 rok kupiona w PL od nowego, (manual) jeździł nią jeden facio, serwisowana w ASO oczywiście i kosztowała 21000 pln, przebieg ok 300 000 i nie kupiła bo jej sie akurat nie spodobała ale takie są ceny, ten w Poznaniu akurat nie kosztował dużo ale jak mówie, taką cene bym rozwazył, 30 000 to według mnie dużo, przebieg jest naprawde duży zważywszy że to automat, jeżeli nie był naprawiany to na bank zaraz coś walnie.

 

Ja bym nie kupił ale to Twoja decyzja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na gratke i popatrz na 2000+ rok. Cena od 40tys do 80tys. Przebieg do 120tys km. Wiec wydaje mi sie ze nie ma sensu zawracac sobie d*py tym rzechem. Poczekaj na lepsza oferte. To nie zajac - nie ucieknie. Chyba ze ze skrzyzowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

lol w zyciu bym nie kupil auta z 500 ts przebiegiem dla benzyny taki przebieg to katastrofa... jakby to byl diesel to zalezalo by od ceny (chociaz 500k:) ale dla beznyny to miazga jeszcze po polskich drogach nigdy w zyciu bym nie kupil nawet jakbyl serwisowany... predzej czy pozniej go szlag trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie o czesciach ktore bedziesz musiał wymienic przez to ze ma taki duzy przebieg (zawieszenie, skrzynie{moze}, itd..) moze to byc mina.

 

Butryn, ale spojrz na to z innej strony .....jest alternatywa wymiany na manuala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
jest alternatywa wymiany na manuala
...ktory pozyje moze kilka tysiecy kilometrow i bedzie wolac o nowy silnik O_o albo o kape starego lol albo kup przejdzie kolejne 500 tysiecy i moze ci nissan da nowe auto za przejechanie miliona KM na jednym silniku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie o czesciach ktore bedziesz musiał wymienic przez to ze ma taki duzy przebieg (zawieszenie, skrzynie{moze}, itd..) moze to byc mina.

 

Butryn, ale spojrz na to z innej strony .....jest alternatywa wymiany na manuala :D

 

hehe juz z**e powoli przyzwyczajam ze cos skrzynia zaczyna slabo chodzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na gratke i popatrz na 2000+ rok. Cena od 40tys do 80tys. Przebieg do 120tys km. Wiec wydaje mi sie ze nie ma sensu zawracac sobie d*py tym rzechem. Poczekaj na lepsza oferte. To nie zajac - nie ucieknie. Chyba ze ze skrzyzowania :P

 

Ha - lepsza oferte - latwo powiedziec.

Nie sadze zebym w najblizszej pieciolatce kupowal fure drozsza niz te 30 tys wiec o tym roczniku moge zapomniec.

 

Oferte poddalem tylko pod rozwage. Dzieki za wasze opinie. Odpuszczam - pozostaje przy Carince, ktora ma tylko polowe tego przebiegu - przynajmniej oficjalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...