Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o elementy przy wale korbowym


Gość onet

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. Mam Primerkę 2.0d SLX z '91 i mam jedno dosyć ważne pytanie:

 

Czy ktoś może powiedzieć czy między wałem korobowym od strony rozrządu, a kołem zębatym są jeszcze jakieś elementy?

 

Jakis czas temu mialem w warsztacie naprawiany samochod a pozniej znalazlem luzno latajace elementy cos jakby od jakiegos pierscienia, a ostatnio (byc moze wlasnie z powodu tej zagadkowej czesci=) ) poszedl dwa razy pod rzad pasek rozrządu. Pomoc pilnie potrzebna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę że za bardzo nie wyszła komuś naprawa. Na kole rozrządu jest coś w rodzaju ogranicznika dla paska. Jak się po chamsku koło ściąga z wału, bo po dobroci nie chce zejść, to można ten pierścień poluzować. Pozdrawiam.

DSCN1252xxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo. Wiesz moze cos wiecej na temat ten magicznej czesci? np. srednica, grubosc, z czego jest zrobiona itp? pozdrawiam jeszcze raz =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, dzieki bardzo za pomoc, a propos dwukrotnego rozkraczenia sie samochodu z tego powodu: Ma ktoś do sprzedania 3 popychacze wysokość 27 i szerokość 34? =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz.

Czy można coś więcej na temat strat. Tzn - czy wałek ocalał? Ile zaworów poszło? Prowadnice całe? Otwory w głowicy na popychacze pouszkadzane?

Za tymi hydraulikami się rozejrzę, to jutro dam znać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...