Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czy różni się w serenie tapicerka


Gość jaca2206

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaca2206

może ktoś ma serene slx i mógłby przesłać zdjęcia tapicerki drzwiowej bo slyszałem że jest zajefajna ja mam lx i moja tapicerka wygląda dość skromnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaca2206

Mówiłem że jest tapicerka lepsza niz w lx Bonzo jak możesz to czy mógłbyś wrzucić fotkę z drzwi przesuwanych i boczną tapicerkę przy drugim rzędzie siedzeń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
wrzucić fotkę z drzwi przesuwanych i boczną tapicerkę przy drugim rzędzie siedzeń .
przeciez ona jest identyczna jak na kazdym fotelu w samochodzie... styknie ze widzisz ta z siedzien srodkowych + przednia tapicerka z drzwi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Ale mówili mi że ma jakieś schowki w tapicerce a umnie nie ma
ahhhh o to chodzi... :) szczerze to u mnie tez nie ma :D jedynie jest taka mala popielniczka z lewej strony z tylu ;P i tego mi brakuje bo nie ma gdzie wsadzic trójkata, gasnicy jakichs szmatek... w mazdie mialem mase schowkow przy wjesiu byl jeden duzy hehe... i pelno innych a tu nic nie ma :D wszytko mi sie wala po podlodze bo pod siedzeniami albo sie nie miesci albo wypada;D a gasnice musze gdzies z przodu umocowac... juz kupiona z koszyczkiem jest trza zrobic gdzies 2 dziury i bedzie sie trzymac:D

 

// http://allegro.pl/item115002289_nissan_ser..._7999_pln_.html zoabcz tu ostanite zdjecie sa schowki faktycznie ale takie niewielkie na paczke fajek hehe :D co ponajwyzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o schowki to nawet wersja SGX którą miałem była bardzo uboga w te rzeczy :twisted: ,jak na auto typu Van to nawet niebyło gdzie kubka z McDonalda wsadzić :twisted: a jeśli chodzi o tapicerki i boczki na dzwiach i z tyłu to w serenach z silnikiem 1,6 jest więcej odkrytej blachówy

umnie jest wszysto zakryte 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
,jak na auto typu Van to nawet niebyło gdzie kubka z McDonalda wsadzić
coz takze sie spodziewalem takiego przyzadu do trzymania... :x ale coz nie wszytko mozna miec :D jak widze hehe i teraz musze trzymac kubki... ale szukam takiego bajeru co sie wklada w nawiw co w to mozna wsadzic puszke z cola + klima = zimny napoj huh ale w norauto im braklo ;|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...