Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

części P11 - skąd taki rozstrzał cen


Gość Ric82

Rekomendowane odpowiedzi

Do wymiany łożysko na zwrotnice (od zwrotnicy do g. wahacza)

 

Dzwoniłem do Nissana w Katowicach - samego nie mamy ale moży być z całą obejmą za 1500,- : wiecie jakie oczy zrobiłem :P

 

Nic, dzwonie do sklepu z częściami do japończyków: oczywiśćie, że możemy mieć komplecik za 75,- zamówić dla Pana? ...

 

Coś tu nie gra... Tylko co???

 

 

Swoją drogą poszła połowa przedniego zawieszenia

sworznie, wahacze, końcówki drążka, łącznik stabilizatora i jeszcze jakieś łożyska.

A jestem właścicielem Primerki dopiero od miesiąca :|

Swoją drogą miałem świadomość co kupuje '96 - 200tyś na liczniku

 

Ale i tak mi sie za...ście podoba i fajna cena była :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany łożysko na zwrotnice (od zwrotnicy do g. wahacza)

 

Dzwoniłem do Nissana w Katowicach - samego nie mamy ale moży być z całą obejmą za 1500,- : wiecie jakie oczy zrobiłem :P

 

Nic, dzwonie do sklepu z częściami do japończyków: oczywiśćie, że możemy mieć komplecik za 75,- zamówić dla Pana? ...

 

Coś tu nie gra... Tylko co???

 

 

Swoją drogą poszła połowa przedniego zawieszenia

sworznie, wahacze, końcówki drążka, łącznik stabilizatora i jeszcze jakieś łożyska.

A jestem właścicielem Primerki dopiero od miesiąca :|

Swoją drogą miałem świadomość co kupuje '96 - 200tyś na liczniku

 

Ale i tak mi sie za...ście podoba i fajna cena była :)

pozdrawiam

 

Ceny jakie są każdy widzi - jeden z klubowiczów na forum zakupy grupowe ogłaszał się że ma 35% zniżki w JC auto - zagadaj do niego może Ci załatwi taniej.

Sławek

No i zapraszam na spot lokalny jutro w Katowicach w IKEI - szczegóły w dziale spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpietości są rózne ponieważ to wolny rynek. A po za ym dlaczego niby masz do wymiany te łożyska bo jest luz na nich to wcale nie oznacza, że są do wymiany. Mi wychodził przegląd we wtorek. PAtezę czy wszystko ok i jest luzik właśnie na zwrotnicy. Zdjąłem kapselek z góry. Nawciskałem smaru dokręciłem śrube i brak luzu. Podobno do 98 roku siadały te łożyska, a po 98 mają być wieczne tak śłyszałem w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371

ostatnio czyli tydzień temu wymieniłem całe dosłownie całe zawieszenie czyli dolne wachacze(w kpl z gałką i sworzniem) górne skrzypki(czytaj wachacze) drazki kierownicze drązki stabilizatora....wszystko kupowane JC na Rożdzieńskiego w Katowicach i wszystkie części opisane made in japan(np 555).....koszt części górny wachacz 234 zł/szt. dolny kompletny 245 zł/szt(tu miłe zaskoczenie cenowe)pozostałe części to drobny wydatek(aha ceny były z 20 % rabatem dla warsztatu)....Polecam!!!!!!!

Pozdrawiam.

 

ps. i nigdy już nie dzwoń do tych złodzieji z salonu nissana,mnie już przerobili na kilka stówek dot.regeneracji górnych wachaczy....oczywiście skrzypiały a Panowie z salonu mi powiedzieli...."oczywiście naprawimy regeneracja tulei 200 zł" a te palanty nic nie regenerowali tylko k**wa posmarowali jakomś smarem i po 2 miesiącach tak k**wa skrzypiało że o mało nie zgryzłem kierownicy(po wymianie na nowe wachacze domniemany regenrowany wylądował na biurku szefa serwisu)......i tyle :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samego nie mamy ale moży być z całą obejmą za 1500,- :

 

Bo chcieli Cie naciągnąć na cały wysięgnik :shock:

 

oczywiśćie, że możemy mieć komplecik za 75

 

Tu chodzi o zestaw naprawczy zwrotnicy, czyli dwa łożyska i uszczelniacz. A jeżeli chcesz zrobic taniej a uszczelniacz masz dobry, to polecam temat , w którym są typy łożysk i ich wymiary:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...light=zwrotnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371
A jakiś dobry serwis który zrobi to zawieszenie możecie mi polecić?

Seba gdzie ty to robiłeś?

 

ja to robiłem w dąbrowie górniczej mam tam zaprzyjaźniony warsztat mechanik jest oki i przedewszystkim zna się na nissanie TD.....po całej naprawie wizyta na zbiezności w sosnowcu na stacji diagnostycznej 75 zeta

Pzd.

 

[ Dodano: Pią 07 Lip, 2006 ]

poszło na pw :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...