Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mam pytanie w sprawie 240sx


Gość nindza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widziałęm posty tylko o 200sx z turbo , a co powiecie o o 240sx znalazłem takiego z 92 roku

i w wyposażeniu ma tylko wspomagani klime i aluminiowe felgi , powiedzcie cos o osiagach tego samochodu , czy silnikjest awaryjny i wogóle jaki ten samohcód jest , z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były w nim dwa silniki 2,4.

Jeden 12V a drógi 16V. Zdrowy 12V wykręci wysokoą 15 na ćwiartkę i przyspierzy w czesie troche pozniej 8 sek do setki (na orginalnych kołach), silniki bezawaryjne i długodystansowe - dobry moment z dołu mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KA24DE -> duzo ludzi sie go czepia, choc podobnie jak Coobcio sadze ze to dobry silnik. Do 240sx'a zostal zaadaptowany z jakiegos Nissanowskiego dostawczaka. Moze nie miec takiej mocy jak SR20DET ale przez wieksza pojemnosc mozna z niego wyciagnac ladny moment. A po podstawowym uturbieniu (bez zadnych bajerow) schodzi ponizej 6s do 100kmh ;)

Dlatego sadze ze powinien byc przyjemny - tanszy w uzytkowaniu niz SR'ka, o nizszych osiagach, ale nadal dajacy swietna platforme do tuningu. (jednak jesli mialbym wybor to pomijajac walory ekonomiczne wolalbym SR albo CA)

pzdr!

 

ps. gdzies na turbokillers byl omawiany temat roznic miedzy CA a KA - poszperaj to moze znajdziesz cos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

poszukam tam tez , ale ogólne tak czytam wasze opinie to jest całkiem fajny ten silniczek , tylko mnie denerwuje ze tezn samochó niema elektryki a ma klimje jestem ciekaw czemu.

 

[ Dodano: Nie 09 Lip, 2006 23:12 ]

tak oglnie jak widze te opinie , to silnik jest dobry mniej sie psuje niz z turbina silniczek sory ze nie pisze tak fachowo ale nieznam tych oznaczeń , podobno jest wolniejszy ale to oczywiste turbo jest dobre , ale ogólnie ciekawy samochodzik :D

 

[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 10:49 ]

powiedzcie jak ztuningowac silnik w tym 240 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 ma elektrykę.

 

240 = 200SX z innym silnikiem.

 

tuning - taki jak w każdym NA

 

Na Turbokillersach jest na sprzedaż jedna 240 po tuningu. Jest też opis co zostało zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jeśli się nie myle to to autko jest już do sprzedania od conajmniej pół roku, więc nie wiem czy jest aż tak drogie, że go nikt nie chce czy w tak złym stanie. Ten model jest na rynek amerykański i pewnie dlatego nie ma elektryki a ma klime, bo już pare razy spotkałem się z takimi dziwnymi wersjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...