Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wahacz górny


Gość Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat był wałkowany setki razy. Ale jaki wahacz wybrać: 555, Febi czy może jest jeszcze taki japoński Nippon albo podobnie. Dajcie znać jak się sprawują na aucie.

Zrobiłem te plastiki w wahaczu z teflonu i nowe tuleje dałem i dalej stuka. Teraz jakby głośniej. No i trzeba kupić nowy wahacz. U mnie średio wymiana co 30 tkm po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość skYwriter

Witam, może ktoś z szanownych klubowiczów zakładał u siebie lub słychasz coś o wahaczach górnych firmy : TEKNOROT ?

Bo na allegro znalazłem takie wahacze - 120zł, nie wiem czy warto się w to pakować, co sądzicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Febi, kupione na allegro, jakieś 10 tkm bez problemów

 

wlaśnie takie kupiłem

PS czy po wymianie wahacha górnego ustawia się zbieżność... moim zdaniem nie (a mechank chyba chce mi wcisnąć ciemnotę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Febi, kupione na allegro, jakieś 10 tkm bez problemów

 

wlaśnie takie kupiłem

PS czy po wymianie wahacha górnego ustawia się zbieżność... moim zdaniem nie (a mechank chyba chce mi wcisnąć ciemnotę)

 

Po wymianie wahacza górnego nie ustawia się zbierzności.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż wczoraj nabyłem wahacze Febi na allegro po 145 za sztukę, założyłem popołudniu i jak na razie super, jak "ręką odjąl" nic nie stuka, aż przyjemniej się jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...