Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak poradzi sobie k11 1,3 z instalacją gazową


Gość piotrek00000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrek00000

WITAM WSZYSTKICH ,MAM PYTANIE ,KTO MA INSTALACJE GAZOWą W K11 Z SILNIKIEM 1,3, NIECH PRZESLE KILKA OPINI O EKSPLUATACJI, I JAKą INSTALACJE NAJLEPIEJ ZAłORZYC ,

 

CHCE ZAłORZYC GAZ BO DUZO KILOMETRóW ROBIE, A BENZYNA DROGA,CIEZKO MI PODJAC Tę DECYZJE O PRZEROBIENIU NA GAZ ,ALE LICZE NA WAS ZE DACIE MI KILKA WZKAZóWEK

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Z tego co wiem, założą Ci instalację wrtyskową. Nie musi być to sekwencja bo Micry mają stalowy kolektor.

 

A 1.3 na pewno będzie sobie dobrze radził na gazie.

 

Ja osobiście jestem jakoś przeciwny instalacji gazowej.

 

Na forum jest też dział o LPG poczytaj to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zamontują ci gaz podciśnieniowy z elektronika (instalacja 2 generacji) nie powinien źle działać tylko zwróć uwage na rodzaj elektroniki najleprza do tych instalacji jest Bingo M lub S nie jest najtańsza ale napewno bedziesz zadowolony :] podobne parametry ma również nowe Lecho Maxi, nie polecam elektroniki typu Autronik i Brc ale to tylko moja opinia :]

Podstawą jest by elektronika maiła możliwość podłączenia do TPSu (czujnik położenia przepustnicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dragguns

Ja mam od dwóch lat gaz w k10 na gaźniku w 1.2 i jestem w 100% zadowolony. Ominięto sondę i jest to najtańsza instalacja. spalanie w granicach 7-8 (na benzynie 5.5 - 7). Nieda się ukryć że dynamika nie ta sama ale tylko przy ostrej jeździe po mieście zauważalna. Ale ty na wtrysku z silnikiem 1.3 powinieneś to odczuwać jeszcze mniej. Moja rada kup bardzo dobre przewody wysokiego napięcia i świece. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...