Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie wiem czy to tu pisac, ale chodzi o awarie.


Gość skarap

Rekomendowane odpowiedzi

doznalem uszczerbku na zawieszeniu w formie przywalenia solidnego w kraweznik z kolami skreconymi pod katem. zgielo mi srube laczaca stabilizator z wahaczem i wyglada na to ze (lewy) przegub wchodzi pod katem (cofnelo mi kolo w tyl). zrobilem tak jeszcze 200km, potem auto stalo trzy dni bo nie mialem czasu. dzis wsiadam jade na kanal a tam wszystko za***ane smarem czy jakas kremowa mazia w okolicach waharza i tych gum na przegubie. boje sie zebym nie musial wszystkiego wymieniac. macie pojecie co to moze byc? dodam ze to nissan sentra 1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Ci nic nie tłucze to znaczy że nie musisz wymieniać przegubów może pękła osłonka. A ha jak miałeś takie zdarzenie to powinienieś sprawdzić czy wszysto jest wporządku anie jeździć tak długo Taka małą uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo no nie mialem wyjscia musialem pojechac. a wczoraj to ogladalem i wyglada na to ze wykrzywilo mi wahacz, mocowanie wahacza, amortyzator sie zrobil jak łuk i sruba mocujaca stabilizator. chce ktos kupic nissana?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...