Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"doktorek"do silnika


hochoł

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zetknąłem się z takim preparatem w puszce ok.0,20l.nazywa się to chyba doktorek czy jakoś tak i podobno poprawia wlaściwości silnika czyli nie kopci tak ma wiekszego kopa no i powoduje że syf nie zbiera się w silniku.Leje się to jednorazowo przy wymianie oleju.Co o tym sądzice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam takie preparaty. Kiedyś w clio mechanik lał mi co wymiane oleju.Tak mi silnik zasyfiło , że hoho Mad

Też odradzam używać tego preparatu napweno nie poprawi właściwości a i może zaszkodzić. Mi mówili że uszczelnia zawory ale brqat mechanik odradził mi go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktorek jest dobry jak się sprzedaje auto i trzeba udowodnić że silnik trzyma kompresje, trzeba pamiętać żeby silnik nie chodził z nim dłużej jak 5-10minut bo po tym czasie z regóły obracają się panewki korbowodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek00000

coobcio, ma racje ,jak bedziesz sprzedawał samochód to sobie nalej , chwile bedzie malina ale potem , du..., to sie stosuje do samochodów o durzym przebiegu i na oleju mineralnym najgesciejszym, takie same są te preparaty do uszczelniania chłodnic , jak cieknie , ja jak miałem forda to nasypałem takiego preparatu to tak uszczelniło ze mi parownik od gazu zamarzał bo niebyło obiegu płynu chłodzenia , i te chinskie zegarki WODOSZCZELNE ,zgadzam sie na to ze są wodoszczelne , woda wleci , ale juz niewyleci, nara niekombinuj ze swoją lalunią,,, narazie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JA DORZUCE SWOJE 3 GROSZE...

SLYSZAMEL ZE TAKI PREPARAT "DO ODSWIERZENIA I PRZECZYSZCENIA" SILNIKA NADAJER SIE IDEALNIE JESLI CHCESZ ZROBIC GENERALNY REMONT SILNIKA.. WYKAZE CI WSZYTKIE NIESZCEL;OSCI JAK WYCZYSCI CI WSZYTKO :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Ja zaleciłbym inny sposób chociaż cząstkowego wyczyszczenia silnika.

 

Zatankuj samochód do pełna jakąś zupą 98 oktanową i dolej do tego jakiegoś uszlachetniacza np.Valvoline Max Life czy cosik dobrego STP.

 

Z resztą sama zupa 98 ma lepsze właściwości czyszczące niż 95, dlatego ja tankuje tylko 98 bp Ultimate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...