Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co zostało z serenki po zderzeniu


Gość jaca2206
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaca2206
Gość czopochrup

jak widze mieli nie male predkosci przy zdrzeniu ;x druga sprawa blacha w serenach nie nalezy do najgrubszych :) wierzcie mi hehe

co do aut z krotkimi przodami to tu przynajmniej jakis jest! w mazdie e2200 siedzimy dokladnie z przodu przed nami jest TYLKO zderzak :) i blacha troche grubsza niz w serenie wiec tam przy zderzeniu kierowca i pasazer moga sobie powaznie nogi uszkodzic... ale panowie dzieki takim wypadka potem mamy skad czesci brac taka prawda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie się złożyła beettle lepiej z tego wyszedł.... Why?

Jakby nie było silnik jest bardzo mocna barierą do pokonania. Konstrukcja wraz z osadzonym z przodu silnikiem amortyzuje uderzenie ewentualnie silnik podwiaj się pod auto... w serenie podwijają sie koła ... i nic wiecej.

czopochrup - blacha musiała by być przynajmniej czołgowa aby mogła przed czymś chronić a czy bedzie miała 1,5 mm czy 2 - naprawdę nie robi różnicy. Ważne jak jest konstrukcja nośna zrobiona i co jest " po drodze " zamin dojdzie do kierowcy ...

Nie wiem czy słyszeliście ale maluch został uznany jedną z najlepszych kostrukcji - przy zderzeniu strefa zgniotu kończy się przed silnikem ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
czopochrup - blacha musiała by być przynajmniej czołgowa aby mogła przed czymś chronić a czy bedzie miała 1,5 mm czy 2 - naprawdę nie robi różnicy. Ważne jak jest konstrukcja nośna zrobiona i co jest " po drodze " zamin dojdzie do kierowcy ...
zadne auto nie jest robione do rozwalania si tylko do jezdzenia :] a ze ludzie powoduja wypadki... co za to moze producent :) zreszta jedna poducha jest:D moze da rady <lol> ew kierownica wbije sie w brzuch :S albo jakis przelacznik od kierunkowskazow yhyhy... ja nigdy jeszcze nie mialem wypadku ani mazda a tym bardziej syrena :> odpukac i oby tak dalej :]

//faktem jest jednak to ze auta z krotkimi przodami nie naleza do najbezpieczniejszych...

 

http://www.euroncap.com/content/safety_rat...d1=6&id2=58 tu macie serenke :P 3 i 2 gwizdi nie za duzo yhyhyh

 

http://uk.cars.yahoo.com/car-reviews/car-a...na-2004305.html tu jest review autka po angielsku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
fakt jest taki ze lipnym autem jezdze
a mi sie tak nie wydaje :>>>>>>>>>>>> :D:D:D:D jak narazie to spora liczba osob sie patrzy za autkiem mam nadzieje ze w nich nie ma zadnego zlodzieja bo kazdy sie moze patrzec procz zlodzieji :D :F aha ostanito wyprzedzalem na trasie 100NXa :D z katowic i mial naklejke 100NX Team cos tam hyyhyh 4 mlodziarow w nim jechalo :D musze przyznac ze autko na drodze ladnie sie prezentuje (tym bardzije ze bylo widac ze jest zadbane:F)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...