Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak wszystkich kontrolek na desce rozdzielczej


Gość *aniaaa*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość *aniaaa*

Prosze o pomoc! W moim nissanie100nx nie właczyl sie centralny zamek wiec zamknelam go z kluczyka po powrocie ze sklepu i chcialam go odpalic, rozrusznik krecil ale na desce nie swiecily sie zadne kontrolki. Nie wlacza sie nadal alarm i centralnyzamek. Bezpieczniki sprawdzilam chyba wszystko jest ok. Ewentualnie jak mozna sie podpiac z akumulatora bezposrednio pod przewody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się jakiś czas temu z podobnym działaniem, tzn. niedziałaniem samochodu, była to co prawda Almera, ale objawy były podobne. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce zapalały się światła awaryjne, żadna z kontrolek nie zapaliła się. Czy masz może zamykanie c.z. w kluczyku, tzn. naciskasz guzik w kluczyku i zamyka się auto? Jeśli tak, to coś się dzieje w elektronice w kluczyku. Zapewne coś niestyka. Popróbuj naciskać ten guzik. W tamtej Almerce był kluczyk do wymiany. Odpięcie klemy od akumulatora nic nie pomoże - robiłem to samo - bez rezultatu. Spróbuj może przełączyć alarm w tryb serwisowy, immobilizer w tryb serwisowy. Może auto da się uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oboje popwyzej macie rozladowany akumulator na 100% mozliwe ze w waszych autach wysiadła alternator ni nie macie ładowania . alarm i centralny zamek sie nie włącza bo po prostu nai ma prądu . jedyne wyjscie to podpiąć akumulator pod prostownik, albo kable rozruchowe z innego auta. Wiem co pisze bo mialem taki problem miesiac temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oboje popwyzej macie rozladowany akumulator na 100% mozliwe ze w waszych autach wysiadła alternator ni nie macie ładowania . alarm i centralny zamek sie nie włącza bo po prostu nai ma prądu . jedyne wyjscie to podpiąć akumulator pod prostownik, albo kable rozruchowe z innego auta. Wiem co pisze bo mialem taki problem miesiac temu

 

Nie masz racji, jeśli chodzi opisany przeze mnie przypadek. To napewno był uszkodzony kluczyk, wiem to od właścicielki, a ona od swojego męża. Widac zdarzało się to wcześniej.

Kluczyk ma w sobie jakiś układ elektroniczny i on blokował uruchomienie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano to zwracam honor , bylem pewien ze to akumulator a to jednak chodzi o wbudowany w kluczyku immobilajzer???

 

Ta Almera, którą probowałem uruchomić miała jakiś układ elektroniczny, chyba od immobilizera właśnie w kluczyku. Nie wiem, jak inne Nissanny mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...