Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JAKIEJ FIRMY USZCZELKA POD GŁOWICE PRIMERA WAGON 2.0 TD 98r?


Gość max zander
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość max zander

witam! widze ,że sprawa uszczelek od głowicy to ciemna sprawa.Każdy prawie przez to przeszadł.(ja drugi,wcześniej opel astra))Teraz kolej znów na mnie,klękła mi uszczelka.Nie wiem jaka firme wybrac w ASO wołają oryginał 309 zł,mam do kuona firmy AJUSA za 190 zł,czy tę są oki>>???? plus do tego szpilki nowe ok. 90 zł,planowanie plus robota troche popłyne.Prosze o pomoc gdyż musze coś dobrego zamówic i zrobic do końca tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Ajusa wytrzymała 10 miesięcy i 14kkm. Odradzam. Teraz wiem, że mam jakąś japońską założoną, ale nie wiem jakiej firmy - też koło 200 zł kosztowała. Mam nadzieje że wytrzyma dłużej niż ta Ajusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o uszczelkę pod głowicę, to według mnie nie ma co zastanawiać się nad podróbkami tylko trzeba brać oryginał. Sami dobrze wiecie jak ważnym elementem dla prawidłowej pracy silnika jest ta uszczelka, dlatego najlepiej wybrać producenta, który produkuje uszczelki pod głowicę DLA Nissana, a nie DO Nissana.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko i wyłącznie oryginał z ASO. 100 pln to mało i dużo za razem, ale moim zdaniem przy takiej naprawie nie ma co oszczędzać. Takie oszczędności mogą się później zemścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajusa- chyba nic gorszego na rynku nie ma no chyba ze ktos tekture powycina i wsadzi.

Ja zalozylem firmy ERLING i znajomy co mi to robil wkłada tylko firmy Erling i jeszcze reklamacji nie mial.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moze odgrzeje troche kotleta ale moje pytanie jest nastepujace czy dorabial ktos uszczelke na zamowienie do dieselka CD20 ?

u mnie po zdjeciu glowic okazalo sie ze blok ma delikatne wrzery a z racji tego ze nie widzi mi sie wyciaganie bloku i oddawanie go do planowania znajomy mechanik doradzil mi zebym zrobil uszczelke na zamowienie bez wstawek sylikonowych ktore sa najwieksza wada uszczelki w dieslu

jezeli ma ktos namiary na zaklad ktory cos takiego wykonuje to bardzo prosze o info

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max zander

witaj słyszałem,od gościa co walczył z uszczelką założył zwykłą stalową w primerze i puściła.Wkońcu dał dorobic na zamówienie chyba z specjalnego klingierytu,i było oki,ale szybko pozbył się auta ,więc nie wiadomo jak długo to pochodziło.W sklepie z częsciami wyśmiał mnie facet z dorabiana uszczelką.Wie pytaj dalej.pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem odpowiedz z zakladu koles ktory tam pracuje jak tylko uslyszal nissan i diesel to odrazu wiedzial o co chodzi jutro jade do niegeo bede dorabial uszczelke tymbardziej ze cena bardzo atrakcyjna

no zobaczymy jak to bedzie sie spisywac

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max zander

To oki .Dorobienie w gdańsku kosztuje 130-150 zł,bo interesowałem sie sprawą, mi poszła głowica z uszczeką zamkneło się kosztem ok. 2800 zł.Tak zazdroszcze Ci tylko uszczelka,małe piwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...