Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne urządzenie pod konsolą środkową


bobroy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio, gdy demontowałem konsolę środkową, to znalazłem jakieś dziwne urządzenie chyba elektroniczne o wymiarach ok. 10x14x5 cm. To coś znajduje się pod schowkiem w podłokietniku między fotelami. Ktoś wie co to to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, gdy demontowałem konsolę środkową, to znalazłem jakieś dziwne urządzenie chyba elektroniczne o wymiarach ok. 10x14x5 cm. To coś znajduje się pod schowkiem w podłokietniku między fotelami. Ktoś wie co to to jest?

Daj jakąś fotkę, jakie tam kable wchodzą ? Jakaś kostka ? U mnie w tym miejscu raczej nic nie ma.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cy to jest coś takiego:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=19489

 

Tutaj było dyskusja o tym. :D

 

Urządzenie o którym pisze bobroy znajduje się pod podłokietnikiem, a nie pod popielniczką.

 

Pozdrawiam

Michał

 

Dokładnie, to jest pod podłokietnikiem. Nie mam cyfraka, więc nie mam fotki. To urządzenie jest mniejsze niż to pokazane na zdjęciu wyżej i ma metalową obudowę, żółte naklejki. Idzie jakaś wiązka kabli, dość gruba, zaizolowana czarną taśmą. Będzie ją widać, gdy wyjmie się element konsoli z popielniczką, jest od strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmdelphi ma racje,

U mnie w P11 jest tak samo jest to od AIR BAG-u na 1000 %, metalowa obudowa + żółta naklejka - nawet chyna jest na niej napisane, że AIR BAG

 

Dokładnie taka skrzyneczka. Może przeoczyłem, ale na mojej nie zauważyłem napisu AIR BAG. Tez mi się na początku wydawało, że to do jaśków jakieś urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank do jaśków - jak zsuniesz czarną izolację to zobaczysz żółte przewody - pod żasdnym pozorem nie dłub - chyba, że odepniesz akumulator.

 

Dzięki, nic nie będę przy tym dłubał. Jak już wiem co to jest, to nawet tego nie dotknę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...