Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rano po przełączeniu się na gaz 100m muł


Gość Mochikanin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mochikanin

Witam !

Jak w temacie, po piewrszym rannym przełączeniu się na gaz wyraznie zesłabnie a po zdjęciu nogi z gazu szarpie. Na benzynie jest 100% OK. Trwa to zaledwie kilkanaście sekund i jest już dobrze cały dzien. Jak było ciepło rano ok 18" to się nie działo. Co by to mogło być? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mochikanin
Wg wszelkich przykazań chyba sie reduktor kończy. Możesz wymienić same membramy, koszt około 1/3 wartości całego reduktora.
Dodam że na gazie zrobione 60 000 a instalacja OMVL sekwencja. Jak myślisz czy sam jestem w stanie sobie to wymienić czy raczej gazownik. Nigdy dotąd przy gazie nic nie robiłem oprócz wymiany filtrów gazu. :wink:

 

Jaki przypuszczalny może to być koszt same membramy albo cały reduktor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wszelkich przykazań chyba sie reduktor kończy. Możesz wymienić same membramy, koszt około 1/3 wartości całego reduktora.

 

Potwierdzam miałem to samo musiałem przejechać co najmniej 1km aby przełączyć

A po wymianie reduktora na nowy odpalam i jadę na gazie bez problemu :wink:

A wymiana samych membran to faktycznie koszt 1/3 ceny nowego

Jeśli chcesz sam wymieniać co nie jest skomplikowane i już opisane na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mochikanin
Membramy to coś powyżej 100zł moze więcej, zaleznie od reduktora. Sam reduktor 300 zł.

Tu masz strone z wymianą mambram:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=14351

Wielkie dzięki Koledzy. Czy na próbe nie wystarczyło by spuścić tego syfu opisywane w tym podanym przez Jark poście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Membramy to coś powyżej 100zł moze więcej, zaleznie od reduktora. Sam reduktor 300 zł.

Tu masz strone z wymianą mambram:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=14351

Wielkie dzięki Koledzy. Czy na próbe nie wystarczyło by spuścić tego syfu opisywane w tym podanym przez Jark poście?

 

No ja próbowałem i nie wiele poleciało

Więc rozkręciłem i okazało się że jest tam taki gęsty brud jak smar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...