Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drganie na biegu jałowym.


Gość wmiczug
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam wszystkich klubowiczów.

W moim Nissanie 2.0D na biegu jałowym drgania pracy silnika w dużym stopniu przenoszone są na karoserie. Miałem okazje kiedyś jechać innym Nissanem 2.0D i czegoś takiego nie zaobserwowałem. Co może być tego powodem?

Z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym stawiał na 95 % poduszki, a na 5% że auto było uderzone i łapa od poduszki nie jest dobrze zrobiona tzn. może być naprężenie jak blacharz dał d... . Tylko te dwie rzeczy no chyba, że mówimy o biegu jałowym i są za wolne obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam Klubowiczów!

Mam chyba ten sam problem w Sunny 2.0D 92', podobno poduszka do wymiany. Nie wiem ile to obecnie kosztuje razem z wymianą. Wymieniać na oryginalną czy są jakieś zamienniki? Gdzie szukać w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wmiczug

u mnie okazało się że żle przykręcona była (ustawiona) przednia poduszka silnika i dlatego tak mocno drgania z silnika przenoszone były na karoserie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Wynalazłem w TEDGUMIE poduszki (mieli 3 z 4). Ceny do zniesienia. Niestety okazało się, że poducha mocowania skrzyni biegów jest inna (za długa łapa) i nie będzie pasować. Podsyłam zdjęcie tej, którą dostałem:

 

img0171wx0.th.jpg

 

Z kolei na tej stronie:

http://www.tedgum.pl/pl/katalog/NISSAN/SUN...NI-BIEGOW-LEWA/ poducha wygląda inaczej.

 

W TEDGUMIE mówią, że występuje ona w różnych wersjach. Czy to możliwe?

Może ktoś miał taki problem i umie coś doradzić albo podać więcej szczegółowych informacji jakiej poduszki szukać? Trochę już jestem skołowany więc będę wdzięczny za wszelkie porady.

 

Auto to N14 2.0 ('92) silnik CD20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...