Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OTWIERANIE KLAPY BAGARZINKA !!!POMOC!!!!!


Gość Bulineek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...mam nissana primere kombi z 91 roku i mam zaszpachlowaną klape z tyłu no i nie wiem jak zrobić otwieranie tej klapy ...kombinowałem na wiele sposobów ale żadne nie zdają egzaminu ostatnio miałem założony elektryczny siłownik od centralnego ale też już nie może uciągnąć ...znacyz pchnąć zamka aby klapa odskoczyła ...są jakieś inne siłowniki elektryczne ? albo jakieś inne rozwiązanie ? prosze o pomoc ...jak ktoś może to niech odpisze albo na GG mój numer to 1475675 albo kom 604 217 320 .,..ja odzwonie ...dzięki z góry ...

 

POZDRAWIAM

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skapłem sie dopiero po napisaniu, że pisze się przez Ż :) a tylko w dziale primerka to nie bardzo w sumie też bo to jest o ogólnym zastosowaniu które nie tylko pasuje do primery ...ale zobacze może i tam umieszcze to zapytanie ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko w dziale primerka to nie bardzo w sumie też bo to jest o ogólnym zastosowaniu które nie tylko pasuje do primery

Czego temat dotyczy?

1. modelu Primera

2. porady eksploatacyjnej?

 

do ktorego bardziej?

Bo chyba nie do tego dzialu w ktorym umiesciles?

Dzial na kazdy temat nie sluzy do tego typu pytan!

 

przenosze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

zobacz rozwiązanie stosowane w p11.144. Elektormagnetyczny systemik załatwia sprawę, otwieranie bagażnika zarówno przyciskiem z kabiny jak i drugim przyciskiem na klapie bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ok ale mi potrzeba jedną rzecz ...ja zaszpachlowałem już na gładko całą klape bagażnika i wiercenie dziurek w niej odpada ...mam siłownik od centralnego aby pchnął zamek i odskoczyła klapa spręzyny wstawiłem i odbojniki aby mi to odskoczyło a póxniej normalnie łapie ręką i otwieram ale własnie problem jest w tym , że ten siłowniczek który ma tylko pchnąć zamek aby odskoczył to nie wyrabia i jak to zrobić ? są jakieś siłowniki elektryczne do centralnego albo coś ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub takie coś: siłownik bagażnika

Mam własnie dokładnie takie cos w swojej Primie (nawet kupione wtej samemj firmie co w linku). Uzywam juz od roku i spsiuje sie rewelacyjnie. Do tego mam alarm dwukanalowy, dzieki ktoremu jednym przyciskiem otwieram samochod, a drugim sama klapa :) Tylko podnoszeniea klapy mi brakuje :)

hmm ok ale mi potrzeba jedną rzecz ...ja zaszpachlowałem już na gładko całą klape bagażnika i wiercenie dziurek w niej odpada ...mam siłownik od centralnego aby pchnął zamek i odskoczyła klapa spręzyny wstawiłem i odbojniki aby mi to odskoczyło a póxniej normalnie łapie ręką i otwieram ale własnie problem jest w tym , że ten siłowniczek który ma tylko pchnąć zamek aby odskoczył to nie wyrabia i jak to zrobić ? są jakieś siłowniki elektryczne do centralnego albo coś ...???

Ten silownik zamonowalem tuz pod zamkiem w dolnej krawedzi otworu bagaznika. Klapa zostala oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie że chłopakowi ale koleś się odezwał nie wiadomo skąd i twardy jest na forum ...niech najpierw oglądnie auto ...klapa na gładko , zderzaki tak samo ,szerokie progi , dystanse w kołach, maska przedłużona czarne szyby , 17 cali koła, 170 KM pod maską ...no i 16 głośników w środku , auto jest przygotowywane z myślą aby stanęło w zawodach muzycznych a za zrobienie rozwiązania w klapie tylnej to chcieli 1000 zł to chyba ich postrzeliło jak gadałem z kumplami to zwykłe siłowniki jak do centralnego tylko że oni mają lżejszą klape :D bo ja w niej mam jeszcze 2 głośniki zamontowane i do tego jest przerobiona i one wystają a w sumie to wszystko troche waży ... no i potrzebuje czegoś dośc mocnego bo jak narazie to mam siłownik oryginalny od primery z klapy no i cięzko jest aby to tylko odskoczyło ...więc szukam czegoś sprawdzonego co jednak ładnie otwiera bez problemowo ...i jak to jest sprawdzone to o czym mówicie to na to się zdecyduje i to szybko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...