Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak to jest z tłumikiem środkowym w p10?


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Przymieżam się do wymiany całego wydechu i przeglądam internet szukając tłumika środkowego do mojej p10 1.6 bez katalizatora. Niestety znajduje jedynie tłumiki do wersji z katalizatorem. Zaczynam juz powoli sądzić ze te tłumiki sie nie różnią. Jak jest w rzeczywistości?

Przykładowo znalazlem to

http://www.tlumikisamochodowe.pl/t%C5%82um...587-p-1264.html

Ewentualnie może ktoś ma pod ręką jakis link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Napisze do nich i zapytam jak to jest. Ale to chyba jednak nie bedzie taki sam tłumik. Z tego co wywnioskowałem 1.6i w miejscu srodkowego tłumika ma katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Napisze do nich i zapytam jak to jest. Ale to chyba jednak nie bedzie taki sam tłumik. Z tego co wywnioskowałem 1.6i w miejscu srodkowego tłumika ma katalizator.

Troszke daleko od silnika, kata daje sie moziwie blisko bo inaczej za dlugo by sie rozgrzewal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik w obu tych wersjachjest jednak zupełnie inny. W sklepach internetowych można go spotkac w katalogach ale nigdzie nie ma go na magazynie. A na pytanie czy jest lub bedzie dostepny dostaje wymijającą odpowiedź że "w naszym sklepie dostępny jest jedynie tłumik końcowy o numerze.....". W sklepach też niby jest w katalogach ale najczęściej nie mogą sprowadzic bo brak jest w hurtowni. A jeśli już to cena jest w moim przekonaniu wysoka.

Gdyby ktos zauważyl gdzies na necie dostępny taki tłumik to bardzo proszę o link. Z góry dzięki.

 

Zobaczcie jaką dostałem odpowiedź na stronie autotechnika.pl. Poważnie sie zmartwiłem brakiem tych zamienników. Nie mam pojęcia jak załatwic problem tanio i dobrze. Czeka mnie wymiana przedniej szyby wiec ze względów finansowych nie ma mowy o wydawaniu kilku stów na markowe tłumiki.

 

 

"Witam!

Przykro mi ale nie są produkowane polskie zamienniki tylko dostępny jest

Walker w cenie-393zł oraz Bosal-354 zł

Istnieje możliwość przerobienie tłumików w naszym zakładzie z innego typu

 

Nissana i dołożenie dodatkowego tłumika, cena ok 270 zł z montażem.

Ew. wymiana samego tłumika za rurą kolektorową, cena ok 120-zł z wymianą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...