Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przecieki pod kolumną kierownicy !


Gość Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj właśnie oddałem swojego Notka do serwisu, ponieważ stwierdziłem

z lewej strony, pod kolumną kierownicy i pedałami, mokrą matę wygłuszającą oraz

dywanik. Zaznaczam że nie były to mokre buty :D ! Idąc dalej stwierdziłem mokrą prawą stronę przednią samochodu pod schowkiem, była identycznie przemoczona co lewa.

 

Ciekawą sprawą po wyjedździe z salonu było brak lampki wskażnika hamulca ręcznego. :lol:

 

Czy może spotkał się już ktoś z takimi usterkami ??

 

Pozdrawiam

Rybak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Otóż co do lamki kontroli zimnego silnika to zapewne chodzi o wersję diesel.

Posiadam wersję Nissan NOTE Acenta 1.6l (110KM), kupiony w czerwcu.

 

Wrócę jeszcze do tematu "cieknącego". Otóż odebrałem samochód po czterech dniach

z ASO (podobno odklejono szybę i przyklejono na nowo) i rzeczywiście jak napisała martusia, trafnie to ujeła, że jest to przerabiane już zjawisko, w serwisie nie byli za bardzo zdziwieni :!:

Moja radość z naprawy nie była długa ponieważ szyba została tak naklejona, tak jakby źle osadzona wystają plastikowe elementy. Jutro znowu oddaje samochód do poprawki. :twisted:

 

Już zaczynam wątpić w te nowości na polskim rynku. I zaczyna potwierdzać sie taka maksyma "Nie miała baba kłopotu, kupiła sobie samochód" :!:

 

Pozdrawiam

Rybak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
odpaliłem po nocy przy 10°C to po 1 km (z górki!) leciało już ciepłe powietrze z nawiewów (aluminiowy silnik)!
w serence przejechalem od garazu pod dom jakies 50-60M i juz lecialo lekko cieple powietrze ogolnie szybkos nagrzewania mnie zadziwia w starym aucie trzab ylo przejechac dobrych killa KM zeby zaczelo dmuchac cieplym O_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą sprawą po wyjedździe z salonu było brak lampki wskażnika hamulca ręcznego. :lol:

Czy może spotkał się już ktoś z takimi usterkami ??

 

Taaa.... w moim nowym, takim prosto z dywanika, było odwrotnie - kontrolka poduszek cały czas się świeciła... W końcu wymienili moduł sterowania. Trwało to 2 miesiące...

 

Ale to juz chyba norma w dzisiejszych czasach - wszystko jednorazowego użytku... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...