Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

udkład sterujący podnoszeniem szyb


Gość heineken72

Rekomendowane odpowiedzi

Gość heineken72

Wymontowałem wczoraj na szrocie podnośnik szyby... Chcem go u siebie zamontowac bo mam korbki :( mam tez przycisk otwórz/zamknij, ale chyba brakuje mi jakiegos sterownika.

Do drzwi wchodzą 2 kable a do przycisku 5 wiec potrzebny jest jakis moduł sterujący ... calkiem możliwe że jutro go tez wymontuje ale nie wiem gdzie go szukac ... primera pocięta na części. Może ktoś wie gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w p10 sterownik jest w drzwiach kierowcy (automat) a w pozostałych 3 drzwiach niema otwierasz i zamykasz szyby przez zmiane zabiegunowania silnika napedu szyb dwa kable plus i minus zasilanie +dwa z silnika +jeden podswietlenie przycisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

ok czyli sterownika szykać mam w drzwiach kierowcy

tak w ogóle to nie mogłem znaleśc drugich drzwi :(

dzieki ... bo spodziewałem sie gdzies pod tunelem

ale... powolutku... dwa kable do silnika nic więcej nie ma bo przycisk nie ma podswietlania

więc działa góra-dół na zasadzie zmieny biegunowości ... tak jak piszesz

jeżeli nie znajde sterownika to bede musiał cos wykombinowac na przekaźnikach chyba? chociaz sam wyłącznik tez chyba zamienia biegunowości

 

ps... mały błąd.. do przyciska jest 6 kabli a nie 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moduł w drzwiach kierowcy jest tylko do szybu kierowcy

ja u siebie miałem korby przerobiłem na elektryczne zastosowałem moduł domykani proximy kupiony na allegro instalacja u mnie była fabryczna do kostki w słupku tylnych drzwi i tak samo z przodu musiałem tylko dorobic wiązke od kostki do przycisku i silnika.

masz podnosnik do przodu czy do tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

Mam podnośnik do przednich drzwi pasażera

sterownika nie znalazłem bede musiał cos dorobic do przycisku który posiadam

Przewodów nie znalazłem wolnych w drzwiach do sterowania szybami , chociaż w manual service widnieje na rysunku że kostka powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...