Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wie ktos cos o odlewach zderzakow??????


Gość andy_czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andy_czarny

Wczoraj przywalilem moja almera i rozwalilem zderzak (i pare innych rzeczy, ale to malo wazne), a skoro juz musze wymienic to moze odleje sobie cos fajnego moze wie ktos cos o tych odlewach czy sa trwale, czy nie ma problemu z lakierowaniem, ile tokosztuje itp???

Jutro mam zamiar szukac jakiejs firmy z bydgoszczy i okolic moze znacie jakas firme godna polecnia???????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnej firmy z okolic Bydgoszczy , ale kiedyś pytałem o takie zderzaki do opla kadetta i cena jaką mi krzyknęli to ok 450 zł. Z malowaniem nie ma problemu . bo to laminat albo włókno szklane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to te zderzaki są robione z włókna szklanego nasączanego żywicą i powlekane powierzchniowo laminatem. Lakieruje się je bez problemu, ale niestety są one strasznie kruche, więc może lepiej jak poszukasz sobie może jakiejś używki od np. Gti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firm robiacych cos z laminatu. na przykład łudki czy wanny. Bardzo czesto robia tez inne zeczy z laminatu na zamówienie . zawozisz im orginalny zdezak na wzór i wymiar i ewentualnie jakis projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...