Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prosze o rade....!!!!


Gość drozdek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich amm pytanie powiedzmy eksploatacyjne... mianowicie w mojej primerce musze wymienic koncowke drazka kierownizego ( proponowana cena w sklepie AUTOSWIST w szczecinie 23zl. za jakis zamiennik) oraz sworzen wahacza dolnego( 21zl) pytanie dotyczy tych cen czy nie lepiej kupic drozsze co do sworznia wachacza na 100% cos lepszego ale czy koncowke drazka kupic drozszej marki... ??? jeszcze dodam ,z e w innym sklepie patrzylem to zamienniki zaczynaly sei odpowiednio od 45zl do 80zl koncowka, 60-80zl swozen dosc duza marza albo innej fimmy... dzieki za odowiedzi...pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka firma - byle nie kogucik - tu chodzi o twoje i innych zycie..

ja tez polecam JapanCars (gl.japonskie) inne tez mialem ale nie pamietam teraz jakiej firmy - raz zeby zdjac musielismy nacinac koncowke - tak byla zapieczona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o koncówki drazka kierowniczego to polecam firmy 555, jezdze na nich juz sporo czasu i sa naprawde dobre, a jesli chodzi o sworzen to odradzam firmy JC (koreański) u mnie wytrzymał raptem tydzień czasu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowke drazka kupilem firmy "teknorot" mze blad ale wyglada na dosc solidny detal... dystrybutorem tej marki jest POLCAR na tej stronie podane sa male dane odnosnie firmy itd. http://www.polcar.com/pl/index.htm jesli ktos jest zainteresowany prosze bardzo... w Szczecinie produkty polcaru posiada AUTOSWIST na ul. piaskowej.... dziekuje za rady... zobaczymy jak sie wszystko sprawi... dam znac... pozdrawiam... dodam jeszce en adres http://www.teknorot.com/ :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem łączniki stabilizatora Teknorot. Ciekawe jak się będą spisywać. Z tego co słyszałem to są tanie i dobre, ale czy to prawda to czas pokaże. Poza tym to jakaś turecka produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie zobazcymy co teknorot produkuje ... oby byly to dosc dobre produkty nie oczekuje osobiscie niewiadomo jakiej rewelacji ale zeby produkt byl dobry.... pozderka i mam pytanie ile dales za łącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za łączniki dałem 29 za sztukę. Za tą cenę nie spodziewam się rewelacji ale podobno są lepsze od innych konkurencyjnych zamienników. Poza tym zamontuję, pojeżdżę i się wypowiem. Muszę też wspomnieć, że trudno będzie pobić oryginały, bo podobno nie były wymieniane od nowości, a auto ma jakieś 175 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aro_prezes

jak dla mnie koncówki drążka i swożnie tylko firmy 555, są w JC auto, ale jako japońskie droższe. są jakies 1,5 raza droższe od JC ale pojeżdżą 3-4 razy dłużej. Wiem bo przechodzilem wymianę wielokrotnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...