Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy kierownica z Primery z airbagiem będzie pasowała?


competer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kierownica z Primery z airbagiem będzie pasowała do Primery, która nie miała poduchy? Mam taką na oku, skórzana i chciałbym ją zamontować. Poza tym ja mam W10, a ta jest z P10. Będą problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o montaż, to na 100% będzie taka kierownica pasowała do Twojej W10. Jedyną rzeczą której nie będziesz miał po zamontowaniu to klakson. W kierownicach bez poduszki klakson podłączony jest za pomocą metalowego ślizgacza, który jest dociskany do miedzianego pierścienia umieszczonego z tyłu kierownicy. Do kierownic z jaśkiem muszą być doprowadzone conajmniej trzy sygnały, dlatego tam stosuje się specjalną kasetkę z taśmą zawierającą przewody elektryczne, która w zależności od tego w którą stronę kręcisz kierownicą jest zwijana lub rozwijana.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ta kierownica nie ma jaśka ale ja bym sobie nią głowy nie zawracał. Jakieś pół roku temu też szukałem kierownicy do swojej P10 i już wtedy widziałem na allegro tą kierownicę. Poza tym skórzana kierownica za 60,00 PLN :shock: Wydaje mi się ona podejrzana, zdjęcie też nie jest zbyt szczegółowe co tylko potęguje wątpliwości związane ze stanem tej kierownicy.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ,nie każda kierownica będzie pasowała, ja kupiłem primerkę z 1994 w której kiedyś była kierownica z poduszką i poprzedni właściciel jak ją rozbił to wyskoczyła poduszka i wtedy założył kierownice z nissana sunny,mi ona przeszkadzała więc kupiłem kierownice od primery z 1992 właśnie taką obszytą skórą nawet w dobrym stanie i niepasowała-obcierała o obudowe kolumny kierowniczej.Jak ktoś chce to mogę ją opchnąć za parę groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nie każda kierownica będzie pasowała, ja kupiłem primerkę z 1994 w której kiedyś była kierownica z poduszką i poprzedni właściciel jak ją rozbił to wyskoczyła poduszka i wtedy założył kierownice z nissana sunny,mi ona przeszkadzała więc kupiłem kierownice od primery z 1992 właśnie taką obszytą skórą nawet w dobrym stanie i niepasowała-obcierała o obudowe kolumny kierowniczej.Jak ktoś chce to mogę ją opchnąć za parę groszy

 

Jak dobrze poskręcasz obudowe kolumny kierowniczej to kierownica nie będzie ocierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbowałem na wszelkie sposoby i nic niedało ,z tego co widziałem na zdjęciach w ogłoszeniach to w primerce z 1994 występują przynajmniej trzy rodzaje kierownic,chodzi o głebokość osadzenia wieloklinu w kierownicy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nie każda kierownica będzie pasowała, ja kupiłem primerkę z 1994 w której kiedyś była kierownica z poduszką i poprzedni właściciel jak ją rozbił to wyskoczyła poduszka i wtedy założył kierownice z nissana sunny,mi ona przeszkadzała więc kupiłem kierownice od primery z 1992 właśnie taką obszytą skórą nawet w dobrym stanie i niepasowała-obcierała o obudowe kolumny kierowniczej.Jak ktoś chce to mogę ją opchnąć za parę groszy

 

Z miłą chęcią skorzystam z propozycji. Odezwałem sie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam chce zmienić u siebie kierownice mam p11 a chce dać od P11-144 po fl czy moja poducha będzie pasować i wszystko będzie cacy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...