Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Prairie -


Gość adamsow

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Prairie i mam problem z poziomem paliwa. Cały czas pokazuje poziom na maxa. Chyba zawiesił się pływak, ale nie wiem jak mam się do niego dobrać. Może ktoś ma instrukcje do tego autka albo orientuje sie jak tą dolegliwość naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć !!

aby dobrać się do zaepołu pływaka w ziorniku powinieneś wpierw zdemontować siedzisko tylnej kanapy. następnie sprawdź czy masz odpowiednie dojście aby wyjąć to wszystko.- następnie oczyść cały zespół pływaka w zbiorniku... ale co do reszty co ci nie pomoge... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenia odchyliłe, zadarłem wykładzine, odkręciłem jedna blachę pod która był zbiornik i taki mały "właz" przykręcony do którego dochodziły dwa gumowe węże oraz wiązka elektryczna. Odkręciłem ten właz, lekko uchyliłem i udalo mi się wsadzić rękę do zbiornika i nie było tam pływaka w pobliżu tego włazu. Moze jest jeszcze jedno podejście do zbiornika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenia odchyliłe, zadarłem wykładzine, odkręciłem jedna blachę pod która był zbiornik i taki mały "właz" przykręcony do którego dochodziły dwa gumowe węże oraz wiązka elektryczna. Odkręciłem ten właz, lekko uchyliłem i udalo mi się wsadzić rękę do zbiornika i nie było tam pływaka w pobliżu tego włazu. Moze jest jeszcze jedno podejście do zbiornika?

wywal to całe usrojstwo na zewnątrz i bedziesz widział co jest grane anie sie szczypiesz :wink: powinien tabyć pływak i najprawdopodobniej pompa

a jak nie to juz ktoś przed Tobą go zutylizował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...