Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Niebieskie wnetrze


Gość Quattro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem pare Nissanow 100NX i wszystkie maja wewnatrz szare tapicerki i deski rozdzielcze. Chcialem sie w takim razie zapytac, czy tylko ja mam cale wnetrze Nissana utrzymane w niebieskiej tonacji???? Czy moze jeszcze ktos w klubie ma tak jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
moj koelga ma niebieskiego NXa z niebieskim wnetrzem

 

Co kryje się pod hasłem "niebieskie"? - niebieskie koszulki + pomalowany sprayem kokpit na niebiesko? A może pokrowce ze środkiem niebieskim + dywaniki z niebieskiej wykładziny :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kryje się pod hasłem "niebieskie"? - niebieskie koszulki + pomalowany sprayem kokpit na niebiesko? A może pokrowce ze środkiem niebieskim + dywaniki z niebieskiej wykładziny

Pod hasłem niebieskie kryje się nie czarne ani nie szare wnętrze lecz w odcieniu niebieskim. Jak na mój gust jest nieładne, ale o gustach sie nie rozmawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
moj koelga ma niebieskiego NXa z niebieskim wnetrzem

 

Co kryje się pod hasłem "niebieskie"? - niebieskie koszulki + pomalowany sprayem kokpit na niebiesko? A może pokrowce ze środkiem niebieskim + dywaniki z niebieskiej wykładziny :zdziw:

powiedz mi czy bardziej zalezalo Ci na zadaniu pytania czy nabiciu posta? Radze czytac od poczatku posty to bys sie dowiedzial oco kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAkt, nie doczytałem, a za moment sam kapnąłem się o co biega.

W tamtych latach były modne robienie tapicerki wnętrza pod kolor auta. W NX-ie w kolorze ciemny niebieski lub granatowy metalik (jak kto woli) była takowa. Tak samo w mazdzie 323F w kolorach niebieskich (chyba nawet w dwóch).A w starszych japońcach to normalka -corolla, camry,sunny itp...

 

ps. Endriu nie podniecaj się tak - każdy się może czasem walnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Piotrek84r

Endriu... ja lubię bezsensownie nabijać posty :D ...

A tak na poważnie to napewno jeśli ktoś chce bardzo to moze sobie nawet w różu tapicerkę zrobić :D ,

Ja myślałem nad niebieską skórą... ale na razie kicha... musże oddaćdrzwi do blacharza bo na ten stary dziad nie umiał parkować... ach szkoda gadać.

Endriu czym teraz pomykash... ??? :okulary:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel_316

A propo skóry, to ja mam u siebie w czarnej setce , niebiesko-fiolrtowe skórzane fotele, nie wiem czy to tak było od nowości czy nie ale wygląda to całkiem nieźle :-) po za tym reszta jest czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo skóry, to ja mam u siebie w czarnej setce , niebiesko-fiolrtowe skórzane fotele, nie wiem czy to tak było od nowości czy nie ale wygląda to całkiem nieźle :-) po za tym reszta jest czarna.

 

ja mam bordowo-bezowe :) wyglada milo i przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...