Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana gumy w primerce !!!


Gość rychu25

Rekomendowane odpowiedzi

jest to p 10 95 r. silnik 1.6 na 16v. a mysle ze to guma bo slychac jest takie gluche odglosy. tylko zastanawiam sie czy wymieniac jedna czy dwie gumy za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość k1krzysiek

Cześć,

u mnie też się coś stale tłucze z tyłu z prawej strony :(

Stabilizator ODPADA - już to przerabiałem - 30zł za szt. i nic.

Odchylając tylne oparcie i huśtanie się na progu auta daje idealne odgłosy głuchego stukania (P-10 92r.)

Jeszcze się do tego nie zabrałem, brak czasu. Może ktoś poradzi jak się do tego zabrać? Może ktoś miał podobny przypadek? I co się tam może tłuc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proponuje wymienić gumy na drążku stabilizatora 2 szt.,a dodatkowo pod nową gumę podłożyć kawałek cienkiego kawałka gumy np. z dętki od roweru i dopiero skręcić ja tak miałem wymieniłem gumki,łączniki i dalej stukało więc zdjąłem te gumki i zobaczyłem jak wypracowany jest drążek i podłożyłem paski dętki i stukanie ustąpiło jeżdże już tak prawie rok i jest spokój może to trochę bandycki sposób ale pomaga.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość k1krzysiek

Witam

Gumy na drążku stabilizatora wymieniłem na nowe, drążki podłużne też wymieniłem i dalej stuka jak się jedzie po nierównościach. znajomy doradził aby wyjąć sprężyny i amortyzator i ponoć jest tam jakaś guma, która może być wybita. Za tydzień się dowiem, bo dopiero wtedy to rozbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...