Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

B12 - bodykit / i cały tuning N13


Gość MatMM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Piszę tego posta z myślą otrzymania nie tylko dokładnych linków ale również przydatnych porad, a mianowicie poszukuję całego bodykita (zestaw bądz pojedyńczo [progi, przod i tyl-zderzaki]).

Jeśli tylko posiadacie linki bądz jakies adresy sklepó zajmujących się produkcją tych części do tuningu optycznego będę wdzięczny za podanie ich - szukam czegoś w rozsądnej cenie.

 

*Szukałem na stronach związanych z aukcjami (gratka.pl, moto.allegro.pl) jednak wszytko co znalazłem zaczyna się od N14 czyli roku 91' a mój nissan należy do 90' rocznika.

 

*Będę również zadowolony za podanie mi odpowiedników pasujących do B12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem w innym topicu - body kit to musisz sobie sam ukleić. Kiedys był na allegro komplet ale kolo sprzedał zderzaczek chyba za 250 - przedni , tylni za 200 a za progi chciał na początku 200, później zszedł na 180, ale chyba z tym został - dodam, ze to było używane i dość zużyte....

Szukaj rzeczy do GTi - ja wyczaiłem zderzaczek i atrapkę ale kuźwa czekam już ponad 2 mieś aż łaskawie brat mi go pomaluje :evil: - no cóż poczekam jeszcze trochę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o czymś tego typu mówimy żebyś brał z innego auta i przerabiał lub brał uniwersalne. Powiem Ci szczerze, że spoilery polskiej produkcji są bardzo kruche, bo są robione z żywicy łączonej z włóknem a na wierzchu jest laminat i niestety wystarczy lekko uderzyć i się rozpadają. Lepiej zainwestuj w ładny lakier na autku, lekko go połóż na ziemi, załóż ładne felgi i przyciemnij delikatnie szybki. Od razu auto zyska na wyglądzie a ty nie będziesz się stresował podjeżdzając pod krawężniki czy przez progi zwalniające, że a to zachaczysz progiem lub zderzakiem i go ukruszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobry pomysl ...

 

Jednak teraz chcialem (nie bede juz tworzyl nowego topic) spytac sie jesczze cos ... czy istanieje lakier w sprayu do malowania tapicerek ? Chodzi mi o powierzchnie plastikopodobna na desce rozdzielczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żeby coś takiego machnąć można też użyć czegoś co się uplastyczniacz nazywa i potem polecieć normalnym lakierem, zaleta taka, że jest pewniejsze rozwiązanie a pozatym masz sporą gamę kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...