Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Infiniti] FX 35


Gość Scyzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Tylko ten "jeden w Polsce" to już nieaktualne...W Wawce jest już ich co najmniej 5.Ale kurde gablota super, dźwięk( a w zasadzie ryk) jaki z siebie wydaje przy ruszaniu...mniam mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj przeczytałem, że jakaś firma z Gdyni zajęła sie importem Infiniti z USA do Polski. Jako pierwsze będą sprowadzać właśnie FX35, który w ich ofercie będzie w najtańszej opcji kosztował jedynie 74500$ I w związku z tym czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, dlaczego identyczne auto jest w Polsce droższe o 40000$ :shock: Ja rozumiem VAT i akcyzę, rozumiem koszt sprowadzenia, marżę tego importera, no ale przebitki ponad dwukrotnej w żaden sposób sobie wytlumaczyć nie mogę.

 

Ja nie wiem czy oni się nie zmówili "przypadkiem" z NissanPoland, żeby nie odebrać klientów Murano i za cel postawili sobie, że Infiniti musi być droższe od Nissana. Paranoja. O ile jeszcze cenę Murano w Europie sobie mogę wytłumaczyć tym, że jest to wersja "dostosowana do gustów europejskich klientów", to przebitiki w cenie Infiniti, które jest żywcem importowane pojąć nie potrafię.

 

Zresztą tak jest nie tylko w tym przypadku Infiniti z USA, często auta w Europie są droższe, ale chyba nigdy cena europejska nie stanowi blisko 210% ceny amerykańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tez mnie to zastanawia. Nowe autko w stanach, kupione w salonie, pelen wypas jest 2 razy tansze niz uzywany w polsce. Ciekawe co za ZLODZIEJ za tym stoi.

Podkreslam zlodziej bo inaczej nie da sie tego okreslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
.....

Zresztą tak jest nie tylko w tym przypadku Infiniti z USA, często auta w Europie są droższe, ale chyba nigdy cena europejska nie stanowi blisko 210% ceny amerykańskiej.

 

Niestety tak jest w wiekoszsci wypadkow, zwlaszcza samochodow luksusowych... nie tylko japonskich, to samo jest z europejskimi (jak sie uwzglewdni wersje i wyposazenie...) - sam znam goscia mieszkajacego w niemczech ktory sprowadzil z USA do Niemiec amerykanska wersje.. VW corrado i po kosztach sprowadzenia (cla, podatki transport otp..) , przereobek itp i tak zaoszczedzil pare dobrych tysiecy DM (wtedy jeszcze)... ceny aut w europie to jakas kompletna paranoja (np. w Australii i Japoni auta tez kosztuja praiw polowe taniej, i zadne cla, podatki itp nie tlumacza tych roznic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...