Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy: witam i pytam:)


Gość kania

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

od wczoraj jestem posiadaczem P11.144 z 2000r z całkiem przyjemnym wyposażeniem.Na razie wszystko jest OK, ale trapi mnie jedno pytanie: czy w razie konieczności odłączenia akumulatora następuje zablokowanie radia fabrycznego lub immobilajzera? Czy po podłączeniu trzeba podać jakieś kody?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

jesli chodzi o radio to nie wiem

ale immobilajzer bedzi ok

moja stala miesiac bez aku i odaplila ok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kania,

 

Postaraj się być precyzyjny, napisz w temacie czego tyczy Twój post, jakiego modelu samochodu, jakie są objawy, co uległo uszkodzeniu, co chciałbyś uzyskać.

To ułatwia sprawę i zwiększa szansę, że ktoś Ci na niego odpowie.

 

Pozdrawiam,

Ruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ja dodam, ze pytanie czy trzeba bedzie wprowadzac kody radia po odlaczeniu aku juz padalo na forum oraz wyprzedam, to jak ten kod wprowadzic i co zrobic jezeli sie go nie ma... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, dodam, że wcześniejsze posty o tym temacie przejżałem i na ich podstawie nie mogłem wywnioskować czy kody są potrzebne czy nie. Jedni coś tam wpisywali a drudzy nie. Chciałem się upewnić w tym temacie ponieważ muszę odłączyć akumulator- montaż gazu- a nie mam żadnych kodów oprócz jednego na kluczyku zapasowym, ale to chyba tylko w celu dorobienia zapasu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli radio jest z kodem to po odłączeniu akumulatora napewno trzeba będzie wklepać kod i nieważne czy odłączysz aku na włączonym czy wyłączonym radiu.

 

Jeżeli by było tak jak pisze Albin to po co to zabezpieczenie, złodziej wyrywa wyłączone radio, niesie do domu, podłącza i wszystko chula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wszystko odbyło się bezboleśnie,musiałem wyjąć akumulator żeby zakonserwować płytkę pod aku.Po włożeniu i podłączeniu musiałem tylko ustawić na nowo zegar.Wszystko inne działało bez problemów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...